Парта

В Україні перевірили вже 80% закладів освіти – 41% готовий до навчального року

Shutterstock

За кожним закладом освіти закріплений працівник ДСНС

В Україні до початку навчального року 2022-2023 готовий 41% закладів освіти, повідомляє "Дивогляд" із посиланням на міністра внутрішніх справ Дениса Монастирського.

Міністр відмітив, що майже половина шкіл та університетів України вже облаштовані укриттями, хоча лише півтори місяці тому цей показник дорівнював 11%.

Монастирський сказав, що в Україні вже перевірили 80% закладів освіти, тож вже незабаром "можна буде точно знати, скільки шкіл зможуть почати навчання".

"Перевірка здійснювалася комісійно не лише працівниками ДСНС, а й інших сил безпеки. Уже перевірено 80% закладів освіти й невдовзі, можна буде точно сказати скільки шкіл зможуть почати навчання", – поінформував міністр.

За кожним закладом освіти закріплені працівники ДСНС, які перевіряють школи і технікуми та повідомляють, чи готові вони прийняти учнів 1 вересня. 

Водночас із цим, рятувальники чергуватимуть у закладах середньої освіти під час навчального року і допомагатимуть школярам і вчителям під час повітряних тривог.

"Ми закріпили за абсолютно кожним навчальним закладом в регіонах рятувальника – це конкретний працівник, який також відповідатиме за те, чи готовий заклад до нового навчального року. На сьогодні за нашими даними, укриттями забезпечено близько 41% закладів освіти усіх рівнів", – зазначив Денис Монастирський.

Нагадаємо, раніше "Дивогляд" повідомляв, що у КМДА розповіли про правила поведінки у школі під час повітряної тривоги.

Читайте також: Допоможи ЗСУ – врятуй свій дім: офіційні реквізити та посилання.

Якщо ви втомилися від серйозних новин і хочеться трохи розслабитися, підписуйтеся на наш канал у Telegram – Дивогляд 5.UA.

ПРОКОМЕНТУЙТЕ

МАТЕРІАЛИ ЗА ТЕМОЮ