Ключ від житла

В Україні квартири для переселенців передадуть військовим і медикам – коли і чому це відбудеться

5 канал / Час. Підсумки тижня

За 5-6 місяців у 16 областях України планують побудувати близько 32 тис квартир для вимушених переселенців

Квартири, які збудують в Україні для внутрішніх переселенців з окупованих територій, по завершенні війни передадуть військовим, медикам та працівникам поліції, повідомляє "Дивогляд".

Заступник голови Офісу Президента Кирило Тимошенко розповів, що по завершенні війни, коли всі українські території будуть деокуповані і повністю відбудовані, переселенці зможуть повернутися до своїх рідних домівок.

Коли це відбудеться, ті квартири, які тимчасово надали переселенцям, передадуть військовим, медикам і працівникам поліції.

Відповідно до затвердженого плану будівництва житла для переселенців, за 5-6 місяців у 16 областях України планують побудувати близько 32 тис квартир. Загальну вартість будівництва з урахуванням усіх меблів та устаткування становитиме близько $700-800 за 1 кв. м.

Нагадаємо, раніше "Дивогляд" ділився з вами відповідями на 5 найчастіших питань про послугу для внутрішньо переміщених осіб у "Дії".

Читайте також: Допоможи ЗСУ – врятуй свій дім: офіційні реквізити та посилання.

Якщо ви втомилися від серйозних новин і хочеться трохи розслабитися, підписуйтеся на наш канал у Telegram – Дивогляд 5.UA.ПРОКОМЕНТУЙТЕ

МАТЕРІАЛИ ЗА ТЕМОЮ