Instagram

Instagram заблокував акаунт Асоціації сімей захисників Азовсталі (оновлено)

Shutterstock

За сторінкою стежили близько 33 тис користувачів

Популярна соцмережа Instagram видалила акаунт Асоціації сімей захисників Азовсталі, де близькі родичі військових розповідали про все, що з ними відбувається в полоні росіян, повідомляє "Дивогляд". 

Сторінка була доволі популярною – за нею стежили близько 33 тис користувачів. Нині ж акаунт недоступний, а при переході на сторінку можна побачити наступний напис: "Посилання, по якому ви перейшли, можливо пошкоджено чи сторінку видалено".

Це рішення соцмережі прокоментували у Telegram-каналі Асоціації сімей захисників Азовсталі:

"Instagram і компанія Meta в цілому давно демонструють свою неприязнь до теми війни в Україні та українських захисників, зокрема до героїв полку Азов, які роками зазнавали найабсурдніших обмежень з боку цієї соцмережі. Сьогодні ці обмеження торкнулися і рідних воїнів, які чекають на них із полону терористичної Росії", – йдеться в повідомленні.

В Асоціації сімей захисників Азовсталі вже подали апеляцію, в якій засуджують блокування сторінки в Instagram. Разом із цим, представники Асоціації звернулися до Міністерства цифрової трансформації України і попросили їх посприяти відновленню акаунта для подальшого функціонування.

Менше, ніж за півдня Instagram відновив сторінку Асоціації родин захисників Азовсталі. Представниця асоціації Анна Наумець розповіла, що сторінка стала доступна завдяки сприянню Мінцифри.

Зараз будь-хто з охочих може підписатися на акаунт, присвячений захисникам Маріуполя і Азовсталі та стежити за оновленням інформації у публікаціях.

Нагадаємо, раніше "Дивогляд" повідомляв, що Instagram активував в Україні функцію додавання музики в stories.

Читайте також: Допоможи ЗСУ – врятуй свій дім: офіційні реквізити та посилання.

Якщо ви втомилися від серйозних новин і хочеться трохи розслабитися, підписуйтеся на наш канал у Telegram – Дивогляд 5.UA. 

ПРОКОМЕНТУЙТЕ

МАТЕРІАЛИ ЗА ТЕМОЮ