Хлопчик з Рівненщини виграв у лотереї ліки від СМА, вартістю $2 млн

Хлопчик з Рівненщини виграв у лотереї ліки від СМА, вартістю $2 млн – фото

help_alexa_sma / Instagram

Завдяки цьому "переможному" уколу лікарі зможуть повністю зупинити розвиток захворювання

У Рівненській області 1,5-річний хлопчик на ім'я Олексій страждає від важкого захворювання – спінальної м'язової атрофії. Як повідомляє "Дивогляд", позбутися цього діагнозу йому допоміг рятівний укол, вартістю $2 млн.

Олексію діагностували хворобу, коли йому було лише 10 місяців. Для повного видужання потрібні ліки, які коштують близько $2 млн. Батьки хлопчика і його родичі розпочали активний збір коштів, але до 3 серпня 2022 року зібрали лише 7 млн грн.

Матір Олексія, Василина Савостяник, розповіла, що справжнім подарунком долі стала лотерея від компанії "Новартіс", в якій розігрували укол. Перемогу в лотереї присудили Олексію.

Завдяки цьому "переможному" уколу лікарі зможуть повністю зупинити розвиток захворювання.

"Ми повинні були отримати укол іншим шляхом, вже чекали коли скажуть їхати до іншої країни. Але вчора нам зателефонували і сказали, що Олексійчик виграв укол від "Новартіс", – написала мама хлопчика на своїй сторінці в Instagram.

Компанія "Новартіс" оцінює свої ліки проти спінальної м'язової атрофії дуже високо. Саме тому, її представники регулярно проводять різноманітні лотереї для дітей, що страждають від такого діагнозу, але не мають можливості оплатити лікування.

Нагадаємо, раніше "Дивогляд" ділився з вами історією маленького українця, у якого діагностували рідкісне захворювання.

Читайте також: Допоможи ЗСУ – врятуй свій дім: офіційні реквізити та посилання.

Якщо ви втомилися від серйозних новин і хочеться трохи розслабитися, підписуйтеся на наш канал у Telegram – Дивогляд 5.UA.

ПРОКОМЕНТУЙТЕ

МАТЕРІАЛИ ЗА ТЕМОЮ