Засмучена дівчина

Науковці розповіли, яка категорія підлітків утричі частіше проявляє психічні проблеми

Shutterstock

У представників цієї категорії підлітків спостерігається у шість разів вищий ризик самогубств

У підлітків у більшості випадків спостерігаються проблеми з поведінкою та депресію. Однак, найчастіше такі зміни спостерігаються в окремої категорії дітей, повідомляє "Дивогляд" із посиланням на Study Finds.

Науковці з Мельбурнського університету провели дослідження з залученням 7 тис добровольців зі США – 58 з них називали себе трансгендерами. Особливу увагу вчені приділили дітям, які проходять курс у гендерних клініках.

Результати наукового аналізу продемонстрували, що у трансгендерних дітей у три рази частіше проявляються поведінкові проблеми, виникає депресія та агресивні настрої. Разом із цим високі ризики появи синдрому дефіциту уваги, що у подальшому може призвести до жахливих наслідків. Варто відмітити й те, що у трансгендерних дітей 9-10 років спостерігається у шість разів вищий ризик самогубств.

Спеціалісти наголошують, що такі поведінкові проблеми у трансгендерних дітей здебільшого можуть бути пов'язані з дискримінацією у суспільстві або засудженням оточення. Також це проявляється й через несприйняття себе і незадоволеність своєю статтю. 

Нагадаємо, раніше "Дивогляд" повідомляв, що у нічному клубі в ПАР загинули 22 підлітки.

Читайте також: Допоможи ЗСУ – врятуй свій дім: офіційні реквізити та посилання.

Якщо ви втомилися від серйозних новин і хочеться трохи розслабитися, підписуйтеся на наш канал у Telegram – Дивогляд 5.UA.

ПРОКОМЕНТУЙТЕ

МАТЕРІАЛИ ЗА ТЕМОЮ