Викопні рештки

Морську лілію, якій 150 млн років, назвали на честь Президента України – фото

royalsocietypublishing.org

Фахівці встановили, що на прадавню морську істоту напав хижак

Новий представник голкошкірих юрського періоду, які також відомих як морські лілії, отримав у своїй назві згадку про Президента України Володимира Зеленського. Про це повідомляє "Дивогляд" із посиланням на офіційний сайт Лондонського королівського товариства з розвитку знань про природу.

У формації Антало в Ефіопії знайшли викопні рештки цих істот, якій близько 150 млн років. Йдеться про рід під назвою Ausichicrinites. Знахідка добре збереглася, та науковці встановила, що вона втратила одну з кінцівок через напад хижака.

Польські палеонтологи, яких очолив Маріуш Саламон з Інституту досліджень Землі, дали прадавній морській істоті нову назву – Ausichicrinites zelenskyyi. Таким чином вони вшанували Зеленського за його "мужність у захисті вільної України".

Викопні рештки
Викопні рештки
Фото: royalsocietypublishing.org

До речі, нещодавно "Дивогляд" повідомляв, що у Тихому океані на майже 3-метровій глибині знайшли гідротермальне поле, яке "дуже активне і має високу температуру".

Поки на нашій землі війна, навіть "Дивогляд" – це не про котиків і пандочок, а про перемоги нашого війська! Наш Telegram Дивогляд 5.UA.

Читайте також: Допоможи ЗСУ – врятуй свій дім: офіційні реквізити та посилання

ПРОКОМЕНТУЙТЕ

МАТЕРІАЛИ ЗА ТЕМОЮ