Сергій Жадан

Сергій Жадан був визнаний лауреатом популярної німецької премії "за політичне мислення"

Ганна Грабарська / pravda.com.ua

Письменник відверто розповідає про війну в Україні та демонструє народження нових особистостей зі стійкою громадською позицією

Український музикант і письменник Сергій Жадан став лауреатом престижної німецької премії Ганни Арендт за політичне мислення, повідомляє "Дивогляд" із посиланням на boell.de.

Сергія Жадана охарактеризували, як "великого оповідача, який продовжує традицію центральноєвропейської літератури й водночас революціонізує її". 

Письменник відверто розповідає про війну в Україні та демонструє, як з травмованих цією війною людей народжуються нові особистості зі стійкою громадською позицією.

втор не лише описує український світ, він також допомагає зрозуміти його у всьому його хаосі, стражданнях, людяності", – сказало журі.

Вручення нагороди відбудеться в історичній ратуші Бремена 2 грудня 2022 року. Премію Ганни Арендт присуджуватиме Фонд Генріха Белля.

Нагадаємо, раніше "Дивогляд" повідомляв, що українка стала другою в історії володаркою престижної нагороди з математики.

Читайте також: Допоможи ЗСУ – врятуй свій дім: офіційні реквізити та посилання.

Якщо ви втомилися від серйозних новин і хочеться трохи розслабитися, підписуйтеся на наш канал у Telegram – Дивогляд 5.UA.

ПРОКОМЕНТУЙТЕ

МАТЕРІАЛИ ЗА ТЕМОЮ