Івана Трамп

З життя пішла перша дружина Дональда Трампа

erictrump / Instagram

Жінка померла у віці 74 років

У Нью-Йорку з життя пішла Івана Трамп – перша дружина 45-го президента США Дональда Трампа. Чеська лижниця померла у віці 74 років, повідомляє "Дивогляд".

Івана Трамп була відомою особистістю у США. Вона вийшла заміж за майбутнього президента у 1977 році і народила йому трьох спадкоємців: синів Еріка і Дональда Трампа молодшого, а також доньку Іванку Трамп.

Особисте життя Дональда і Івани Трамп завжду було на слуху у публіки. Їх вважали найвпливовішою парою у США у період з 1980 по 1990 роки.

Увагу привернуло й їхнє гучне розлучення через новий роман Дональда з наступною дружиною Марлу Мейплс. Попри це, екс-подружжя підтримувало дружні стосунки.

Смерть першої дружини розчарувала екс-президента, який поділився сумом у своїй соцмережі Truth Social:

"Мені дуже сумно повідомляти всім, хто любив її, а їх багато, що Івана Трамп померла у своєму будинку в Нью-Йорку. Вона була чудовою, красивою та дивовижною жінкою, яка прожила чудове та надихаюче життя. Її гордістю та радістю були троє її дітей – Дональд-молодший, Іванка та Ерік. Вона так пишалася ними, як ми всі пишалися нею. Спочивай з миром, Івано!", – написав Трамп.

Смерть Івани Трамп прокоментував і її син Ерік, який відмітив, що його матір була "сильною бізнеследі, спортсменкою світового класу, сяючою красунею, турботливою матір’ю та другом".

Нагадаємо, раніше "Дивогляд" повідомляв, що Іванка Трамп надіслала гуманітарну допомогу Україні.

Читайте також: Допоможи ЗСУ – врятуй свій дім: офіційні реквізити та посилання.

Якщо ви втомилися від серйозних новин і хочеться трохи розслабитися, підписуйтеся на наш канал у Telegram – Дивогляд 5.UA.

ПРОКОМЕНТУЙТЕ

МАТЕРІАЛИ ЗА ТЕМОЮ