Ілон Маск і Twitter

Ілона Маска можуть змусити купити Twitter

Shutterstock

У компанії вважають, що мільярдер не зможе аргументувати своє рішення

Американського бізнесмена Ілона Маска можуть змусити придбати соцмережу Twitter навіть після того, як він відмовився від цієї угоди, повідомляє "Дивогляд". 

Голова компанії Twitter Брет Тейлор планує подати позов до суду з метою досягнути завершення угоди з Маском, який відмовився від купівлі соцмережі. 

Як заявляють у компанії, Ілон Маск не зможе аргументувати своє рішення щодо відмови від укладання угоди на $44 млрд. Корпорація найняла юристів, які відстоюватимуть її інтереси. 

"Ймовірно, у Twitter вимагатимуть декларативного рішення про те, що вони не порушують контракту. Крім того, вони вимагатимуть від суду припису, щоб Маск виконував свої зобов’язання за згодою", – заявив доцент юридичної школи Бостонського коледжу Браян Куїнн.

Повідомляється, що за умовами угоди компанія Twitter може змусити Маска придбати акції вартістю $54,2. В іншому випадку компанія може погодитися на компенсацію за розірвання угоди у розмірі $1 млрд.

Нагадаємо, раніше "Дивогляд" повідомляв, що Ілон Маск скасував угоду про купівлю Twitter.

Читайте також: Допоможи ЗСУ – врятуй свій дім: офіційні реквізити та посилання.

Якщо ви втомилися від серйозних новин і хочеться трохи розслабитися, підписуйтеся на наш канал у Telegram – Дивогляд 5.UA.

ПРОКОМЕНТУЙТЕ

МАТЕРІАЛИ ЗА ТЕМОЮ