Прапор США

Для омолодження: у США незабаром можуть відкрити банк фекалій

Shutterstock

Людина може здати зразки своїх фекалій в юному віці, а використати їх у старості

У США медики хочуть створити банк для збереження фекалій, які у подальшому стануть "еліксиром молодості", повідомляє "Дивогляд" із посиланням на Science Daily.

Американські медики приголомшили заявою про намір створити банк зразків випорожнень. Вони впевнені, що у подальшому це призведе до омолодження організму та лікування астми, діабету, ожиріння та розсіяного склерозу.

Науковці хочуть провести терапію кишкових хвороб за допомогою трансплантації фекальної мікробіоти (ТФМ).

Повідомляється, що у банку фекалій люди зможуть зберігати свої екскременти для досягнення наукових проривів у сучасній медицині. Людина може здати зразки своїх фекалій в юному віці, а використати їх у старості.

Фахівці кріоконсервуватимуть зразки у рідкому азоті. Згодом будуть проведені різні процедури заморожування, реанімації та культивування екскрементів.

"Ми не очікуємо, що всі люди в нашому суспільстві захочуть чи зможуть оплатити послугу омолодження їхнього кишкового мікробіома, так само, як не всі батьки оплачують вартість зберігання пуповинної крові для своїх новонароджених. Але наша робота як вчених – надати наукове рішення, яке, зрештою, може принести користь благополуччю людей. Розробка розумної бізнес-моделі та доступного ціноутворення вимагатиме спільних зусиль підприємців, науковців та, можливо, урядів", — заявив доктор медичних наук із Гарварда Ян Ю Лю.

Нагадаємо, раніше "Дивогляд" повідомляв, що Кім Кардаш’ян зізналася, що готова їсти фекалії заради молодості.

Читайте також: Допоможи ЗСУ – врятуй свій дім: офіційні реквізити та посилання.

Якщо ви втомилися від серйозних новин і хочеться трохи розслабитися, підписуйтеся на наш канал у Telegram – Дивогляд 5.UA.ПРОКОМЕНТУЙТЕ

МАТЕРІАЛИ ЗА ТЕМОЮ