Паспорт України

Для українців змінили правила видачі паспорта громадянина України

Facebook / Петро Порошенко

Такі правила діятимуть впродовж усього воєнного стану і ще після цього

Громадяни України відтепер оформлятимуть паспорт за новими стандартами. Це обумовлено повномасштабним вторгненням путінської росії на територію нашої держави. Детальніше про це розповідає "Дивогляд".

У Міністерстві з реінтеграції тимчасово окупованих територій розповіли, що на період військового стану в Україні дещо змінили правила видачі паспортів. Кабмін офіційно дозволив видавати українцям документ, що посвідчує особу, без внесення до безконтактного електронного носія засобів кваліфікованого електронного підпису (КЕП) та шифрування. Такі правила діятимуть впродовж усього воєнного стану і протягом ще трьох місяців після його припинення.

"У період дії військового стану та протягом трьох місяців з дня його припинення виготовлення та видача паспорта будуть проводитися без внесення до безконтактного електронного носія, що міститься у паспорті громадянина України, засобів КЕП та шифрування", – йдеться у відомстві.

Нагадаємо, раніше "Дивогляд" розповідав, як відновити документ, якщо ви втратили паспорт громадянина України.

Читайте також: Допоможи ЗСУ – врятуй свій дім: офіційні реквізити та посилання.

Якщо ви втомилися від серйозних новин і хочеться трохи розслабитися, підписуйтеся на наш канал у Telegram – Дивогляд 5.UA.ПРОКОМЕНТУЙТЕ

МАТЕРІАЛИ ЗА ТЕМОЮ