Віталій Кличко

Міський голова Берліна півгодини спілкувалася з людиною, яка видала себе за Віталія Кличка – фото

vitaliyklitschko / Instagram

"Кличко" висунув жіінці дуже дивне прохання

Міський голова німецької столиці – Берліна на ім'я Франциска Ґіффай півгодини спілкувалася з фейковим Кличком по відеозв'язку, повідомляє "Дивогляд" із посиланням на Bild.

Як стало відомо зловмисник використав технологію DeepFake і представився міським головою Києва Віталієм Кличком. Що цікаво, Франциска Ґіффай навіть не запідозрила, що перед нею не справжній Кличко.

Під час розмови "мер Києва" запитав Ґіффай про кількість українських біженців у Берліні, а також про надання їм фінансової підтримки.

Трохи згодом "Кличко" висунув Францисці Ґіффай дуже дивне прохання: він попросив її, щоб усіх українських чоловіків відправляли з Берліну назад в Україну.  

Разом із цим, фейковий Кличко ставив жінці дуже провокативні запитання, яких вона намагалася уникати. 

"Перебіг розмови викликав недовіру в берлінської сторони. Розмову було перервано передчасно", написали в канцелярії Сенату Берліна.

Згодом цей інцидент прокоментував посол України в Німеччині Андрій Мельник. Він зазначив, що Кличко дійсно не спілкувався з Ґіффай. Власне, це підтвердив і сам міський голова Києва.

Франциска Ґіффай зауважила, що такий вчинок був спрямований на те, щоб "підірвати довіру та дискредитувати партнерів та союзників України". Вона також розповіла, що впродовж всього спілкування співрозмовник говорив російською мовою, з використанням німецького перекладача.

Також стало відомо, що зловмисник від імені Кличка поспілкувався й з міським головою Мадрида. Подробиці цієї розмови наразі невідомі.

Нагадаємо, раніше "Дивогляд" повідомляв, що Віталій Кличко зачитав реп на сцені одного зі столичних клубів.

Читайте також: Допоможи ЗСУ – врятуй свій дім: офіційні реквізити та посилання.

Якщо ви втомилися від серйозних новин і хочеться трохи розслабитися, підписуйтеся на наш канал у Telegram. Дивогляд 5.UA.

 

ПРОКОМЕНТУЙТЕ

МАТЕРІАЛИ ЗА ТЕМОЮ