Том Манн і його кохана Данієла

Зірка Х-Фактору повідомив про смерть своєї дівчини в день весілля – фото

danihampson / Instagram

Чоловік самостійно виховує їхнього восьмимісячного сина

Зірка американського шоу Х-Фактор Том Манн поділився сумною звісткою – його наречена Данієла померла у день їхнього довгоочікуваного весілля, передає "Дивогляд". 

"Не можу повірити, що пишу ці слова, але моя дорога Дені – мій найкращий друг, моє все і навіть більше, кохання всього мого життя – померла рано вранці в суботу, 18 червня. Те, що мало стати найщасливішим днем ​​у нашому житті, закінчилося незворотним горем", – заявив Том.

Учасник гурту Stereo Kicks відмітив, що його кохана ніколи не скаржилася на своє здоров'я. Вони нещодавно повернулися з відпустки, а після цього вирішили одружитися. 

Ця трагедія стала справжньою несподіванкою, адже жодних передумов до цього не було. Сьогодні Том Манн самостійно виховує 8-місячного сина від Данієли. Саме він нагадує йому про кохану.

"Я носитиму це кільце на знак моєї безумовної любові до тебе. Я зовсім розбитий, намагаючись упоратися з цим, і не знаю, куди йти далі. Але потрібно використати всю силу, яку я можу зібрати для нашого маленького хлопчика, і зроблю все, щоб виховати Боуї саме так, як ми завжди хотіли", – сказав музикант.

Нагадаємо, раніше "Дивогляд" розповідав, що сталося з Олегом Винником і де він наразі перебуває.

Читайте також: Допоможи ЗСУ – врятуй свій дім: офіційні реквізити та посилання.

Якщо ви втомилися від серйозних новин і хочеться трохи розслабитися, підписуйтеся на наш канал у Telegram – Дивогляд 5.UA.

ПРОКОМЕНТУЙТЕ

МАТЕРІАЛИ ЗА ТЕМОЮ