Оля Полякова і Олег Вінник

"У нього були серйозні проблеми зі здоров'ям": що сталося з Олегом Винником і де він наразі перебуває

polyakovamusic / Instagram

"Він завжди пропагував українські пісні, завжди був з Україною. Тому даймо йому можливість самому розказати, що в нього там відбувається"

Сьогодні все більше прихильниць Олега Винника почали цікавитися: де ж подівся їхній кумир? Відповіддю на це питання поділилася українська співачка Оля Полякова, повідомляє "Дивогляд".

Напередодні повномасштабного вторгнення путінської росії в Україну Полякова записала спільну композицію з Олегом Винником, який з кінця лютого підтримував свою державу. Пісня мала побачити світ у Міжнародний жіночий день, 8 березня, але прем'єра зірвалася.

Вже у квітні Винник несподівано зник із соцмереж, чим викликав багато питань у своєї аудиторії. Артистка Полякова розповіла, що причиною цього є проблеми зі здоров'ям у співака.

"Те, що я чула, у нього були серйозні проблеми зі здоров'ям", – шокувала Оля Полякова.

Вона також спростувала і ймовірну зраду співаком Батьківщини (як про це заявляли користувачі мережі). Полякова розповіла, що у перші тижні війни вони думали записати ще одну спільну композицію з Винником, але вже патріотичну, оскільки обоє вболівають за свою країну.

"Олег – не зрадник. Він завжди пропагував українські пісні, завжди був з Україною. Тому даймо йому можливість самому розказати, що в нього там відбувається", – підсумувала артистка.

Поговорюють також, що співак зараз перебуває у столиці Німеччини – Берліні. Саме в цьому місті він тривалий час жив і працював.

Нагадаємо, раніше "Дивогляд" розповідав, що українські артисти влаштували концерт у метро Дніпра.

Читайте також: Допоможи ЗСУ – врятуй свій дім: офіційні реквізити та посилання.

Якщо ви втомилися від серйозних новин і хочеться трохи розслабитися, підписуйтеся на наш канал у Telegram – Дивогляд 5.UA.

ПРОКОМЕНТУЙТЕ

МАТЕРІАЛИ ЗА ТЕМОЮ