Ангеліна та Тетяна

В Івано-Франківську діти продають смаколики, щоб допомогти ЗСУ – фото

galka.if.ua

"Подякувати за те, що вони захищають нас, і що ми прокидаємось кожного дня і бачимо світле небо"

В Івано-Франківську 12-річна Ангеліна Марченко і 10-річна Тетяна Пилипів продають домашню випічку, саморобні свічки та лимонад, а зібрані кошти хочуть передати українським військовим. Про це повідомляє "Дивогляд" із посиланням на "Галка".

Школярки розпочали у травні на вулиці Хоткевича, поблизу магазину "Дарницький", продавати перехожим смаколики та поставили ціль – зібрати 5 тис грн для ЗСУ. Ця ідея належить Тетяні:

"Коли я була на уроці, то вчителька розповідала що є діти, які так роблять, це нас і надихнуло таке зробити"

У такий спосіб дівчата хочуть віддячити нашим військовим.

"Ми хочемо допомогти їм, і так подякувати за те, що вони захищають нас, і що ми прокидаємось кожного дня і бачимо світле небо. Також ми дуже вдячні людям, що вони нам допомагають і дають кошти. Коли ми були на стометрівці і продавали там солодощі, до нас підійшов один чоловік і купив усе, що ми мали. Це було дуже приємно і ще завдяки йому ми не потрапили під дощ"

До речі, нещодавно "Дивогляд" повідомляв, що 10-річний українець віддав на потреби ЗСУ свої гроші з коляди та дня народження.

Поки на нашій землі війна, навіть "Дивогляд" – це не про котиків і пандочок, а про перемоги нашого війська! Наш Telegram Дивогляд 5.UA.

Читайте також: Допоможи ЗСУ – врятуй свій дім: офіційні реквізити та посилання 

 

 

ПРОКОМЕНТУЙТЕ

МАТЕРІАЛИ ЗА ТЕМОЮ