Ілюстрація спинозаврида від Ентоні Хатчінгса

Науковці знайшли кістки найбільшого хижого динозавра – фото

UoS/A Hutchings

Цікава знахідка

Дослідники з Саутгемптонського університету виявили в Англії скам'янілі рештки динозавра, який був одним із найбільших м'ясоїдних динозаврів. Про це повідомляє "Дивогляд" із посиланням на SciTechDAily.

Знайдений хижак наразі немає офіційної наукової назви через малу кількість знайдених скам'янілих останків. Він є представником сімейства спінозаврид або спінозаврів, які ходили на задніх лапах і населяли планету кінця юрського та майже протягом всього крейдяного періоду (157–70 млн років тому). Зокрема, вони мешкали в Європі, Азії, Південній Америці, Африці і навіть Австралії.

У цих динозаврів морда нагадувала крокодилячу. Дослідники стверджують, що знайдений на острові Вайт динозавр був гігантським – довжина перевищувала 10 метрів, що робить його найбільшим наземним хижаком з коли-небудь знайдених у Європі.

"Найцікавіше, що ми виявили скам'янілості цього динозавра в геологічній формації Вектіс, у якій, як вважається, виявити останки динозаврів досить складно, адже їх там дуже мало. Але ми вважаємо, що ми знайшли наймолодшого спінозавра з виявлених у Великій Британії, адже цій інформації 125 млн років", – поділився Ніл Гостлінг із Саутгемптонського університету.

До речі, нещодавно "Дивогляд" повідомляв, що вчені помітили новий радіоспалах, який постійно повторюється.

Поки на нашій землі війна, навіть "Дивогляд" – це не про котиків і пандочок, а про перемоги нашого війська! Наш Telegram Дивогляд 5.UA.

Читайте також: Допоможи ЗСУ – врятуй свій дім: офіційні реквізити та посилання 

ПРОКОМЕНТУЙТЕ

МАТЕРІАЛИ ЗА ТЕМОЮ