У Ватикані випустили монету на честь 100 днів війни в Україні

У Ватикані випустили монету на честь 100 днів війни в Україні – фото

gorsovet.com

Всі гроші від продажу будуть перераховані на допомогу Україні

Вже понад 100 днів на території нашої держави триває війна, яку розв'язала путінська росія. Щоб підтримати Україну і закарбувати ці події у Ватикані випустили срібну монету, повідомляє "Дивогляд".

На одному боці монети розміщується зображення українських біженців – жінки з дітьми та валізами, що стоять на фоні зруйнованого міста. 

На зворотній стороні монети розміщений голуб миру, який символізує силу та незламність українського народу, а також перемогу.

Монета вважається знаком підтримки і солідарності світу з Україною, яка сьогодні відстоює не лише свою незалежність, але й бореться за свободу всієї Європи. 

Вартість монети становить €50. Всі гроші від продажу будуть перераховані на допомогу Україні. Про це у соцмережі написав український посол у Ватикані Андрій Юраш.

"Це не просто символ, це справжній жест на підтримку України: на 100-й день вторгнення росії в Україну Ватиканський офіс філателії та нумізматики випустив спеціальну срібну монету (23 гр.), присвячену Україні. Весь прибуток від продажу монети (вартістю 50 € кожна) буде використаний на допомогу Україні", – відмітив український посол у Ватикані Андрій Юраш.

Нагадаємо, раніше "Дивогляд" повідомляв, що в США випустили інвестиційні монети з українською символікою.

Поки на нашій землі війна, навіть "Дивогляд" – це не про котиків і пандочок, а про перемоги нашого війська! Наш Telegram Дивогляд 5.UA.

Друзі! Ми сьогодні боремося за нашу свободу, незалежність, за право бути вільною людиною на своїй землі.

Нас захищають справжні Супергерої: ЗСУ, Нацгвардія, Тероборона, МВС, усі небайдужі Громадяни, які об'єдналися заради захисту Батьківщини.

Ми маємо безпрецедентну підтримку міжнародних партнерів. Увесь світ підтримує Україну.

Зберігаємо спокій, підтримуємо один одного, читаємо тільки перевірені новини та допомагаємо армії.

ЄДИНІ ОФІЦІЙНІ РЕКВІЗИТИ НБУ ДЛЯ ЗБОРУ КОШТІВ НА ПОТРЕБИ АРМІЇ: https://bank.gov.ua/ua/news/all/natsionalniy-bank-vidkriv-spetsrahunok-dlya-zboru-koshtiv-na-potrebi-armiyi

ПЕРЕРАХУЙТЕ "КОВІДНІ" ГРОШІ З Є-ПІДТРИМКИ НА АРМІЮ: https://www.portmone.com.ua/r3/uk/terminal/index/index/id/118103/

ВІДПРАВТЕ ДРУЗЯМ ЗА КОРДОН ПОСИЛАННЯ АНГЛІЙСЬКОЮ МОВОЮ: https://bank.gov.ua/en/news/all/natsionalniy-bank-vidkriv-spetsrahunok-dlya-zboru-koshtiv-na-potrebi-armiyi

Разом до перемоги над російськими окупантами!

Слава Україні! Героям слава!

ПРОКОМЕНТУЙТЕ