Прапор Чехії

У Чехії змінили правила розміщення біженців з України

Shutterstock

Зміни торкнулися й медичного страхування

Уряд Чехії затвердив зміни у Lex Ukraine – законі про можливість проживання українських біженців на території Чехії, повідомляє "Дивогляд" із посиланням на Dennik.

Нові зміни стосуються українських ромів, що мають громадянство Угорщини, але зареєструвалися, як біженці, в Чехії через вищі соціальні виплати. Цій категорії людей заборонено надавати тимчасовий захист на території цієї Європейської держави.

Крім того, відповідно до нових змін термін розгляду заяви про надання тимчасового захисту збільшується до 60 днів. При цьому для українців термін повідомлення про зміну свого місця проживання скорочується з 15 до 3 днів.

Зміни торкнулися й медичного страхування, яке відтепер скорочується для біженців від 18 до 65 років до 180 днів.

Ще один важливий факт: біженці, які мають постійне місце проживання і можливість харчуватися безкоштовно та отримувати всі інші зручності – не отримуватимуть гуманітарну допомогу.

Нагадаємо, раніше "Дивогляд" повідомляв, що Польща змінила правила в'їзду для українців.

Поки на нашій землі війна, навіть "Дивогляд" – це не про котиків і пандочок, а про перемоги нашого війська! Наш Telegram Дивогляд 5.UA.

Друзі! Ми сьогодні боремося за нашу свободу, незалежність, за право бути вільною людиною на своїй землі.

Нас захищають справжні Супергерої: ЗСУ, Нацгвардія, Тероборона, МВС, усі небайдужі Громадяни, які об'єдналися заради захисту Батьківщини.

Ми маємо безпрецедентну підтримку міжнародних партнерів. Увесь світ підтримує Україну.

Зберігаємо спокій, підтримуємо один одного, читаємо тільки перевірені новини та допомагаємо армії.

ЄДИНІ ОФІЦІЙНІ РЕКВІЗИТИ НБУ ДЛЯ ЗБОРУ КОШТІВ НА ПОТРЕБИ АРМІЇ: https://bank.gov.ua/ua/news/all/natsionalniy-bank-vidkriv-spetsrahunok-dlya-zboru-koshtiv-na-potrebi-armiyi

ПЕРЕРАХУЙТЕ "КОВІДНІ" ГРОШІ З Є-ПІДТРИМКИ НА АРМІЮ: https://www.portmone.com.ua/r3/uk/terminal/index/index/id/118103/

ВІДПРАВТЕ ДРУЗЯМ ЗА КОРДОН ПОСИЛАННЯ АНГЛІЙСЬКОЮ МОВОЮ: https://bank.gov.ua/en/news/all/natsionalniy-bank-vidkriv-spetsrahunok-dlya-zboru-koshtiv-na-potrebi-armiyi

Разом до перемоги над російськими окупантами!

Слава Україні! Героям слава!

ПРОКОМЕНТУЙТЕ

МАТЕРІАЛИ ЗА ТЕМОЮ