Хлопчик з Маріуполя

8-річний хлопчик, який створив "Маріупольський щоденник", ще й досі перебуває у заблокованому місті – фото

Evgeny Sosnovsky / Facebook

У дитини на тілі спостерігалися оголені рани

В окупованому Маріуполі без їжі, води, світла і зв'язку наразі перебуває близько 200 тис людей. Серед них – 8-річний хлопчик, автор "Маріупольського щоденника", повідомляє "Дивогляд". 

Про те, що дитина перебуває у заблокованому місті на східній Україні розповів фотограф Євген Сосновський. Він відмітив, що цей хлопець – син його племінниці, яка також сьогодні знаходиться в Маріуполі.

Хлопець мужньо витерпів російську навалу, постійні бомбардування та обстріли. Про ці жахи та своє виживання хлопець розповів у "Маріупольському щоденнику". 

"Ми збиралися з жінкою йти до бабусі, тут – стукіт у двері. Відчиняємо. Стоїть наша племінниця з двома діточками – хлопчик восьми років і дочка 15 років, у пилюці всі і в крові. "Нас обстріляли, ми поранені", – кажуть. Батько (брат моєї дружини) теж поранений, він уже не зміг йти… Як вона дійшла до нас – не знаємо, бо був дуже потужний обстріл… І я завжди говорю, що це мати-героїня, бо вона врятувала своїх діточок, вона навіть не знала, що у неї на нозі ще дві дірки, і з однією майже фонтаном точилася кров… Коли ми побачили її рани, то був шок", – розповів Сосновський.

Фотограф також додав, що побачив на тілах своїх близьких оголені рани. 

"У племінниці на руці нижче ліктя був вирваний шматок м'яса, у восьмирічного хлопчика – на спині теж був вирваний шматок м'яса, шкіри не було, у дівчинки було розсічено голову", – сказав Євген.

Нагадаємо, раніше "Дивогляд" повідомляв, що маріупольці, яким вдалося виїхати з окупованого міста, розповіли, як виживали в нелюдських умовах.

Поки на нашій землі війна, навіть "Дивогляд" – це не про котиків і пандочок, а про перемоги нашого війська! Наш Telegram Дивогляд 5.UA.

Друзі! Ми сьогодні боремося за нашу свободу, незалежність, за право бути вільною людиною на своїй землі.

Нас захищають справжні Супергерої: ЗСУ, Нацгвардія, Тероборона, МВС, усі небайдужі Громадяни, які об'єдналися заради захисту Батьківщини.

Ми маємо безпрецедентну підтримку міжнародних партнерів. Увесь світ підтримує Україну.

Зберігаємо спокій, підтримуємо один одного, читаємо тільки перевірені новини та допомагаємо армії.

ЄДИНІ ОФІЦІЙНІ РЕКВІЗИТИ НБУ ДЛЯ ЗБОРУ КОШТІВ НА ПОТРЕБИ АРМІЇ: https://bank.gov.ua/ua/news/all/natsionalniy-bank-vidkriv-spetsrahunok-dlya-zboru-koshtiv-na-potrebi-armiyi

ПЕРЕРАХУЙТЕ "КОВІДНІ" ГРОШІ З Є-ПІДТРИМКИ НА АРМІЮ: https://www.portmone.com.ua/r3/uk/terminal/index/index/id/118103/

ВІДПРАВТЕ ДРУЗЯМ ЗА КОРДОН ПОСИЛАННЯ АНГЛІЙСЬКОЮ МОВОЮ: https://bank.gov.ua/en/news/all/natsionalniy-bank-vidkriv-spetsrahunok-dlya-zboru-koshtiv-na-potrebi-armiyi

Разом до перемоги над російськими окупантами!

Слава Україні! Героям слава!ПРОКОМЕНТУЙТЕ

МАТЕРІАЛИ ЗА ТЕМОЮ