Прапор Фінляндії

Футбольне поле та кафетерій: у Фінляндії показали бомбосховища для населення – відео

Shutterstock

Можуть вмістити 600 тис людей

У Фінляндії продемонстрували бомбосховища для населення, які можуть захистити від ядерного удару. Про це повідомляє "Дивогляд".

Так, у бомбосховищах є футбольне поле, кафетерій, дитячий майданчик, спортзал, місця для паркування та навіть шафи для особистих речей. Уряд вважає, що у цьому місці може сховатися все населення міста Гельсінкі (близько 600 тис людей) і захиститися від ядерного удару.

До речі, нещодавно "Дивогляд" повідомляв про те, що сьогодні президент і прем'єр-міністр Фінляндії офіційно оголосили про плани подати заявку на вступ до НАТО.

Поки на нашій землі війна, навіть "Дивогляд" – це не про котиків і пандочок, а про перемоги нашого війська! Наш Telegram Дивогляд 5.UA.

Друзі! Ми сьогодні боремося за нашу свободу, незалежність, за право бути вільною людиною на своїй землі.

Нас захищають справжні Супергерої: ЗСУ, Нацгвардія, Тероборона, МВС, усі небайдужі Громадяни, які об'єдналися заради захисту Батьківщини.

Ми маємо безпрецедентну підтримку міжнародних партнерів. Увесь світ підтримує Україну.

Зберігаємо спокій, підтримуємо один одного, читаємо тільки перевірені новини та допомагаємо армії.

ЄДИНІ ОФІЦІЙНІ РЕКВІЗИТИ НБУ ДЛЯ ЗБОРУ КОШТІВ НА ПОТРЕБИ АРМІЇ: https://bank.gov.ua/ua/news/all/natsionalniy-bank-vidkriv-spetsrahunok-dlya-zboru-koshtiv-na-potrebi-armiyi

ПЕРЕРАХУЙТЕ "КОВІДНІ" ГРОШІ З Є-ПІДТРИМКИ НА АРМІЮ: https://www.portmone.com.ua/r3/uk/terminal/index/index/id/118103/

ВІДПРАВТЕ ДРУЗЯМ ЗА КОРДОН ПОСИЛАННЯ АНГЛІЙСЬКОЮ МОВОЮ: https://bank.gov.ua/en/news/all/natsionalniy-bank-vidkriv-spetsrahunok-dlya-zboru-koshtiv-na-potrebi-armiyi

Разом до перемоги над російськими окупантами!

Слава Україні! Героям слава!

ПРОКОМЕНТУЙТЕ

МАТЕРІАЛИ ЗА ТЕМОЮ