історія кохання українських захисників на "Азовсталі"

Наречена, дружина і вдова за три дні: історія кохання українських захисників на "Азовсталі" – фото

Збройні Сили України. Війна з окупантами / Telegram

Війна не стала перешкодою для того, щоб будувати своє сімейне життя

Війна на території України причинила біль багатьом людям і забрала величезну кількість невинних життів чоловіків, жінок та дітей. Особливо від російської навали постраждало місто Маріуполь, яке сьогодні називають привидом.

Попри те, що росіяни називають Маріуполь "звільненим від нацистів", захисники України на "Азовсталі" продовжують боронити його і не здаються ні за яких умов. Військові змагаються з противником і разом із цим, продовжують жити навіть у таких жахливих умовах.

Війна не стала перешкодою для того, щоб будувати своє сімейне життя. Так, на металургійному комбінаті закохані захисники України одружилися і мріяли про своє майбутнє.

Валерія та Андрій побралася у річницю "Азова", 5 травня. Вони одягнули обручки, які створили з фольги і сказали один одному обітниці в стінах заводу.

Чоловіка не стало за три дні після весілля. Їхнє подружнє життя було недовгим, але Валерія до кінця своїх днів пообіцяла пам'ятати свого коханого.

"Знайома дівчина, сильна і дивовижна, яка зараз перебуває на Азовсталі, написала, що там же загинув її коханий. Вони одружилися 5 травня. Три дні пробули законними чоловіком і дружиною. Не можу уявити її біль. І не можу осягнути її силу. Вона обіцяла йому вибратися звідти", – розповіла знайома Валерії. 

Нагадаємо, раніше "Дивогляд" повідомляв, що українська медсестра, яка через рашистів втратила обидві ноги, вийшла заміж.

Поки на нашій землі війна, навіть "Дивогляд" – це не про котиків і пандочок, а про перемоги нашого війська! Наш Telegram Дивогляд 5.UA.

Друзі! Ми сьогодні боремося за нашу свободу, незалежність, за право бути вільною людиною на своїй землі.

Нас захищають справжні Супергерої: ЗСУ, Нацгвардія, Тероборона, МВС, усі небайдужі Громадяни, які об'єдналися заради захисту Батьківщини.

Ми маємо безпрецедентну підтримку міжнародних партнерів. Увесь світ підтримує Україну.

Зберігаємо спокій, підтримуємо один одного, читаємо тільки перевірені новини та допомагаємо армії.

ЄДИНІ ОФІЦІЙНІ РЕКВІЗИТИ НБУ ДЛЯ ЗБОРУ КОШТІВ НА ПОТРЕБИ АРМІЇ: https://bank.gov.ua/ua/news/all/natsionalniy-bank-vidkriv-spetsrahunok-dlya-zboru-koshtiv-na-potrebi-armiyi

ПЕРЕРАХУЙТЕ "КОВІДНІ" ГРОШІ З Є-ПІДТРИМКИ НА АРМІЮ: https://www.portmone.com.ua/r3/uk/terminal/index/index/id/118103/

ВІДПРАВТЕ ДРУЗЯМ ЗА КОРДОН ПОСИЛАННЯ АНГЛІЙСЬКОЮ МОВОЮ: https://bank.gov.ua/en/news/all/natsionalniy-bank-vidkriv-spetsrahunok-dlya-zboru-koshtiv-na-potrebi-armiyi

Разом до перемоги над російськими окупантами!

Слава Україні! Героям слава!

ПРОКОМЕНТУЙТЕ

МАТЕРІАЛИ ЗА ТЕМОЮ