Хакерська атака

Хакери розсилають українцям шкідливі листи під авторством кіберзахисників

Shutterstock

Потурбуйтеся про свою безпеку в мережі

Українці почали отримувати підозрілі листи, які несуть шкоду комп'ютеру і розкривають особисті дані користувача, повідомляє "Дивогляд".

Кіберзлочинці з групи АРТ28 (UAC-0028) розсилають користувачам мережі  України шкідливі листи під авторством CERT-UA – команди реагування на комп’ютерні надзвичайні події України.

У Держспецзв'язку повідомили, що тіло листа містить у собі додаток у вигляді RAR-архіву, який начебто захищений спеціальним паролем:

"Листи, автором яких є нібито CERT-UA (команда реагування на комп’ютерні надзвичайні події України), містять шкідливе вкладення у вигляді захищеного паролем RAR-архіву "UkrScanner.rar", – йдеться у повідомленні.

Фахівці з кібербезпеки вже заблокували ресурс, який займався поширенням шкідливих листів. Однак, у випадку, якщо ви таки отримаєте подібне повідомлення – сповістіть про це команду CERT-UA.

Нагадаємо, раніше "Дивогляд" повідомляв, що хакери зламали російський телеканал і показали наслідки війни.

Поки на нашій землі війна, навіть "Дивогляд" – це не про котиків і пандочок, а про перемоги нашого війська! Наш Telegram Дивогляд 5.UA.

Друзі! Ми сьогодні боремося за нашу свободу, незалежність, за право бути вільною людиною на своїй землі.

Нас захищають справжні Супергерої: ЗСУ, Нацгвардія, Тероборона, МВС, усі небайдужі Громадяни, які об'єдналися заради захисту Батьківщини.

Ми маємо безпрецедентну підтримку міжнародних партнерів. Увесь світ підтримує Україну.

Зберігаємо спокій, підтримуємо один одного, читаємо тільки перевірені новини та допомагаємо армії.

ЄДИНІ ОФІЦІЙНІ РЕКВІЗИТИ НБУ ДЛЯ ЗБОРУ КОШТІВ НА ПОТРЕБИ АРМІЇ: https://bank.gov.ua/ua/news/all/natsionalniy-bank-vidkriv-spetsrahunok-dlya-zboru-koshtiv-na-potrebi-armiyi

ПЕРЕРАХУЙТЕ "КОВІДНІ" ГРОШІ З Є-ПІДТРИМКИ НА АРМІЮ: https://www.portmone.com.ua/r3/uk/terminal/index/index/id/118103/

ВІДПРАВТЕ ДРУЗЯМ ЗА КОРДОН ПОСИЛАННЯ АНГЛІЙСЬКОЮ МОВОЮ: https://bank.gov.ua/en/news/all/natsionalniy-bank-vidkriv-spetsrahunok-dlya-zboru-koshtiv-na-potrebi-armiyi

Разом до перемоги над російськими окупантами!

Слава Україні! Героям слава!ПРОКОМЕНТУЙТЕ

МАТЕРІАЛИ ЗА ТЕМОЮ