Кібератака

Як виявити небезпечного бота в Інтернеті – відео

Shutterstock

"Ви точно зустрічали його хоча б раз у житті"

Центр протидії дезінформації при РНБО України та Офіс доброчесності НАЗК у рамках проєкту "Доброчесність онлайн" презентували мультфільм про протидію дезінформації та фейкам під час війни. Про це повідомляє "Дивогляд" із посиланням на Telegram.

"Ви точно зустрічали його хоча б раз у житті. Він підкрадається тихо й підступно. З'являється в недоречному місці в недоречний час. Поводиться дивно. Випробовує нервову систему на міцність. Має цілі банди подібних собі дружків. Живе в мережі. Це – інтернет-бот. Розповідаємо, як із ними боротися, а також що таке КНП. Зараз інформаційна безпека важлива, як ніколи. Стоп #інфотерор"

До речі, нещодавно "Дивогляд" повідомляв про те, як українцям не стати жертвою дезінформації.

Поки на нашій землі війна, навіть "Дивогляд" – це не про котиків і пандочок, а про перемоги нашого війська! Наш Telegram Дивогляд 5.UA.

Друзі! Ми сьогодні боремося за нашу свободу, незалежність, за право бути вільною людиною на своїй землі.

Нас захищають справжні Супергерої: ЗСУ, Нацгвардія, Тероборона, МВС, усі небайдужі Громадяни, які об'єдналися заради захисту Батьківщини.

Ми маємо безпрецедентну підтримку міжнародних партнерів. Увесь світ підтримує Україну.

Зберігаємо спокій, підтримуємо один одного, читаємо тільки перевірені новини та допомагаємо армії.

ЄДИНІ ОФІЦІЙНІ РЕКВІЗИТИ НБУ ДЛЯ ЗБОРУ КОШТІВ НА ПОТРЕБИ АРМІЇ: https://bank.gov.ua/ua/news/all/natsionalniy-bank-vidkriv-spetsrahunok-dlya-zboru-koshtiv-na-potrebi-armiyi

ПЕРЕРАХУЙТЕ "КОВІДНІ" ГРОШІ З Є-ПІДТРИМКИ НА АРМІЮ: https://www.portmone.com.ua/r3/uk/terminal/index/index/id/118103/

ВІДПРАВТЕ ДРУЗЯМ ЗА КОРДОН ПОСИЛАННЯ АНГЛІЙСЬКОЮ МОВОЮ: https://bank.gov.ua/en/news/all/natsionalniy-bank-vidkriv-spetsrahunok-dlya-zboru-koshtiv-na-potrebi-armiyi

Разом до перемоги над російськими окупантами!

Слава Україні! Героям слава!

ПРОКОМЕНТУЙТЕ

МАТЕРІАЛИ ЗА ТЕМОЮ