Телебачення в Україні

Хакери зламали російський телеканал і показали наслідки війни – відео

Shutterstock

Телевізійникам довелося екстрено висмикувати кабелі

Ентузіасти успішно зламали російський телеканал "Старт" і замість спортивного контенту продемонстрували глядачам наслідки російського вторгнення на українські землі. Про це повідомляє "Дивогляд".

Це сталося посеред волейбольного матчу між Берліном та Третіно. Хакери почали трансляцію відеоряду з путіним, Зеленським і тим, до чого призвела війна.

Мовлення телеканалу вимушено призупинили. Його представники розповіли, що втручання в ефір було віддалене, і команді довелося екстрено висмикувати кабелі.

До речі, нещодавно "Дивогляд" повідомляв про те, як хакери зламати сайти арбітражних судів рф і залишили росіянам численні послання.

Друзі! Ми сьогодні боремося за нашу свободу, незалежність, за право бути вільною людиною на своїй землі.

Нас захищають справжні Супергерої: ЗСУ, Нацгвардія, Тероборона, МВС, усі небайдужі Громадяни, які об'єдналися заради захисту Батьківщини.

Ми маємо безпрецедентну підтримку міжнародних партнерів. Увесь світ підтримує Україну.

Зберігаємо спокій, підтримуємо один одного, читаємо тільки перевірені новини та допомагаємо армії.

ЄДИНІ ОФІЦІЙНІ РЕКВІЗИТИ НБУ ДЛЯ ЗБОРУ КОШТІВ НА ПОТРЕБИ АРМІЇ: https://bank.gov.ua/ua/news/all/natsionalniy-bank-vidkriv-spetsrahunok-dlya-zboru-koshtiv-na-potrebi-armiyi

ПЕРЕРАХУЙТЕ "КОВІДНІ" ГРОШІ З Є-ПІДТРИМКИ НА АРМІЮ: https://www.portmone.com.ua/r3/uk/terminal/index/index/id/118103/

ВІДПРАВТЕ ДРУЗЯМ ЗА КОРДОН ПОСИЛАННЯ АНГЛІЙСЬКОЮ МОВОЮ: https://bank.gov.ua/en/news/all/natsionalniy-bank-vidkriv-spetsrahunok-dlya-zboru-koshtiv-na-potrebi-armiyi

Разом до перемоги над російськими окупантами!

Слава Україні! Героям слава!

ПРОКОМЕНТУЙТЕ

МАТЕРІАЛИ ЗА ТЕМОЮ