На Волині парафіяни приєднали сільську церкву до ПЦУ, поки священник саджав картоплю

На Волині парафіяни приєднали сільську церкву до ПЦУ, поки священник саджав картоплю – відео

12 канал

Віряни намагалися запросити священника на збори, але він ігнорував їхні дзвінки

На Волині громада вирішила приєднати сільську церкву до ПЦУ, поки священик саджав картоплю, повідомляє "Дивогляд" із посиланням на 12 канал.

Курйозний випадок трапився у селі Вічина, що належить до Луцького району. Прихожани давно хотіли, щоб парафія належала до ПЦУ, але священник був проти цього.

Громада не звернула особливої уваги на таку позицію священника і вирішила змінити підпорядкування без його участі. Віряни зібралися на голосування і одноголосно визначили, що церква має приєднатися до Православної церкви України.

Священника намагалися запросити на парафіяльні збори, але він ігнорував дзвінки громади та голови ОТГ. У цей момент віряни активно ставили підписи у документі, аж раптом помітили, що ключів від церкви немає.

Тоді один з місцевих мешканців пішов додому до священника. Там і з'ясувалося, що на телефонні дзвінки він не відповідав через те, що саджав картоплю.

Нагадаємо, раніше "Дивогляд" повідомляв, що у Польщі священник увімкнув у церкві "Ой, у лузі червона калина".

Поки на нашій землі війна, навіть "Дивогляд" – це не про котиків і пандочок, а про перемоги нашого війська! Наш telegram Дивогляд 5.UA.

Друзі! Ми сьогодні боремося за нашу свободу, незалежність, за право бути вільною людиною на своїй землі.

Нас захищають справжні Супергерої: ЗСУ, Нацгвардія, Тероборона, МВС, усі небайдужі Громадяни, які об'єдналися заради захисту Батьківщини.

Ми маємо безпрецедентну підтримку міжнародних партнерів. Увесь світ підтримує Україну.

Зберігаємо спокій, підтримуємо один одного, читаємо тільки перевірені новини та допомагаємо армії.

ЄДИНІ ОФІЦІЙНІ РЕКВІЗИТИ НБУ ДЛЯ ЗБОРУ КОШТІВ НА ПОТРЕБИ АРМІЇ: https://bank.gov.ua/ua/news/all/natsionalniy-bank-vidkriv-spetsrahunok-dlya-zboru-koshtiv-na-potrebi-armiyi

ПЕРЕРАХУЙТЕ "КОВІДНІ" ГРОШІ З Є-ПІДТРИМКИ НА АРМІЮ: https://www.portmone.com.ua/r3/uk/terminal/index/index/id/118103/

ВІДПРАВТЕ ДРУЗЯМ ЗА КОРДОН ПОСИЛАННЯ АНГЛІЙСЬКОЮ МОВОЮ: https://bank.gov.ua/en/news/all/natsionalniy-bank-vidkriv-spetsrahunok-dlya-zboru-koshtiv-na-potrebi-armiyi

Разом до перемоги над російськими окупантами!

Слава Україні! Героям слава!ПРОКОМЕНТУЙТЕ

МАТЕРІАЛИ ЗА ТЕМОЮ