У Львові Нобелівські лауреати читатимуть лекції для дітей

twitter.com

"Це унікальний випадок"

На Львівщині приблизно 40 лауреатів Нобелівської премії читатимуть для дітей лекції у рамках благодійного проєкту "Лекції майбутнього". Про це повідомляє "Дивогляд" із посиланням на голову Львівської обласної військової (державної) адміністрації Максима Козицького.

До науковців звернулися з пропозицією читати лекції школярам і студентам після того, як понад 200 Нобелівських лауреатів підписали лист на підтримку України. А Львівщину обрали тому, що у цій області зараз перебуває понад 70 тисяч дітей з різних регіонів України, які рятувались від російських загарбників.

"Це унікальний випадок, адже, як відомо, Нобелівський лауреат читає лекцію під час вручення премії або за пристойну суму коштів, тому дуже хочемо, щоб молодь збагатилася новими знаннями"

Графік лекцій доступний тут.

До речі, нещодавно "Дивогляд" повідомляв, що Анджеліна Джолі показала уламок російської ракети з України.

Поки на нашій землі війна, навіть "Дивогляд" – це не про котиків і пандочок, а про перемоги нашого війська! Наш Telegram Дивогляд 5.UA.

Друзі! Ми сьогодні боремося за нашу свободу, незалежність, за право бути вільною людиною на своїй землі.

Нас захищають справжні Супергерої: ЗСУ, Нацгвардія, Тероборона, МВС, усі небайдужі Громадяни, які об'єдналися заради захисту Батьківщини.

Ми маємо безпрецедентну підтримку міжнародних партнерів. Увесь світ підтримує Україну.

Зберігаємо спокій, підтримуємо один одного, читаємо тільки перевірені новини та допомагаємо армії.

ЄДИНІ ОФІЦІЙНІ РЕКВІЗИТИ НБУ ДЛЯ ЗБОРУ КОШТІВ НА ПОТРЕБИ АРМІЇ: https://bank.gov.ua/ua/news/all/natsionalniy-bank-vidkriv-spetsrahunok-dlya-zboru-koshtiv-na-potrebi-armiyi

ПЕРЕРАХУЙТЕ "КОВІДНІ" ГРОШІ З Є-ПІДТРИМКИ НА АРМІЮ: https://www.portmone.com.ua/r3/uk/terminal/index/index/id/118103/

ВІДПРАВТЕ ДРУЗЯМ ЗА КОРДОН ПОСИЛАННЯ АНГЛІЙСЬКОЮ МОВОЮ: https://bank.gov.ua/en/news/all/natsionalniy-bank-vidkriv-spetsrahunok-dlya-zboru-koshtiv-na-potrebi-armiyi

Разом до перемоги над російськими окупантами!

Слава Україні! Героям слава!

 

ПРОКОМЕНТУЙТЕ

МАТЕРІАЛИ ЗА ТЕМОЮ