Анджеліна Джолі показала уламок російської ракети

Анджеліна Джолі показала уламок російської ракети з України – фото

angelinajolie / Instagram

"Особливий камінь" акторці передала маленька дівчинка

Відома акторка Голлівуду Анджеліна Джолі несподівано відвідала Львівщину в якості послині ООН у справах біженців. Жінка на власні очі побачила, що відбувається в Україні та показала це світу, повідомляє "Дивогляд".

Акторка поспілкувалася з біженцями та переселенцями, які втікали у західну частину України в пошуку порятунку та збереження свого життя.

Жінка відвідала також й маленьких дітей на Львівщині. Під час спілкування одна дівчинка передала Анджеліні Джолі уламок від ворожої ракети, який акторка назвала "особливим каменем":

 

"Коли я була у Львові декілька днів тому, мені показали "особливий камінь", знайдений маленькою дівчинкою. Маленька дівчинка, яка знайшла його, не зрозуміла, що камінь, яким вона гралася, насправді був уламком бомби", – написала акторка.

Нагадаємо, раніше "Дивогляд" повідомляв, що Анджеліна Джолі прокоментувала свій візит до України.

Поки на нашій землі війна, навіть "Дивогляд" – це не про котиків і пандочок, а про перемоги нашого війська! Наш telegram Дивогляд 5.UA.

Друзі! Ми сьогодні боремося за нашу свободу, незалежність, за право бути вільною людиною на своїй землі.

Нас захищають справжні Супергерої: ЗСУ, Нацгвардія, Тероборона, МВС, усі небайдужі Громадяни, які об'єдналися заради захисту Батьківщини.

Ми маємо безпрецедентну підтримку міжнародних партнерів. Увесь світ підтримує Україну.

Зберігаємо спокій, підтримуємо один одного, читаємо тільки перевірені новини та допомагаємо армії.

ЄДИНІ ОФІЦІЙНІ РЕКВІЗИТИ НБУ ДЛЯ ЗБОРУ КОШТІВ НА ПОТРЕБИ АРМІЇ: https://bank.gov.ua/ua/news/all/natsionalniy-bank-vidkriv-spetsrahunok-dlya-zboru-koshtiv-na-potrebi-armiyi

ПЕРЕРАХУЙТЕ "КОВІДНІ" ГРОШІ З Є-ПІДТРИМКИ НА АРМІЮ: https://www.portmone.com.ua/r3/uk/terminal/index/index/id/118103/

ВІДПРАВТЕ ДРУЗЯМ ЗА КОРДОН ПОСИЛАННЯ АНГЛІЙСЬКОЮ МОВОЮ: https://bank.gov.ua/en/news/all/natsionalniy-bank-vidkriv-spetsrahunok-dlya-zboru-koshtiv-na-potrebi-armiyi

Разом до перемоги над російськими окупантами!

Слава Україні! Героям слава!

 

ПРОКОМЕНТУЙТЕ

МАТЕРІАЛИ ЗА ТЕМОЮ