Анджеліна Джолі

"Бачу стійкість, мужність та гідність українського народу": Анджеліна Джолі прокоментувала свій візит до України

www.eurointegration.com.ua

Акторка навмисно не розголошувала про свій приїзд до Львова

Відома акторка Голлівуду Анджеліна Джолі 30 квітня несподівано приїхала до Львова і здивувала буквально всіх. За кілька днів після цього вона вперше прокоментувала свій візит до України, яка сьогодні страждає від вторгнення путінської росії.

Всесвітньовідома акторка відвідала чимало місць на Львівщині. Вона навіть стала свідком повітряної тривоги на залізничному вокзалі і разом з усіма бігла до укриття.

Джолі розповіла, що приємно здивована стійкістю та мужністю народу України, який, попри важку ситуацію у країні, не опускає руки. 

"Я пишаюся тим, що бачу стійкість, мужність та гідність українського народу. Жахливо бачити, який вплив війна має на ціле покоління українських дітей", – сказала акторка.

Жінка також розповіла, що навмисно не розголошувала про свій візит, щоб не привертати увагу преси. Більше того, всі члени її команди підписали документ про нерозголошення.

Нагадаємо, вперше Джолі помітили в одній з кав'ярень Львова, що стало великою несподіванкою для всіх. Ця подія миттю спричинила появу нових мемів. Одним з героїв став 14-річний хлопець, який ніяк не відреагував на зірку Голлівуда і взагалі не впізнав її спочатку

Поки на нашій землі війна, навіть "Дивогляд" – це не про котиків і пандочок, а про перемоги нашого війська! Наш telegram Дивогляд 5.UA.

Друзі! Ми сьогодні боремося за нашу свободу, незалежність, за право бути вільною людиною на своїй землі.

Нас захищають справжні Супергерої: ЗСУ, Нацгвардія, Тероборона, МВС, усі небайдужі Громадяни, які об'єдналися заради захисту Батьківщини.

Ми маємо безпрецедентну підтримку міжнародних партнерів. Увесь світ підтримує Україну.

Зберігаємо спокій, підтримуємо один одного, читаємо тільки перевірені новини та допомагаємо армії.

ЄДИНІ ОФІЦІЙНІ РЕКВІЗИТИ НБУ ДЛЯ ЗБОРУ КОШТІВ НА ПОТРЕБИ АРМІЇ: https://bank.gov.ua/ua/news/all/natsionalniy-bank-vidkriv-spetsrahunok-dlya-zboru-koshtiv-na-potrebi-armiyi

ПЕРЕРАХУЙТЕ "КОВІДНІ" ГРОШІ З Є-ПІДТРИМКИ НА АРМІЮ: https://www.portmone.com.ua/r3/uk/terminal/index/index/id/118103/

ВІДПРАВТЕ ДРУЗЯМ ЗА КОРДОН ПОСИЛАННЯ АНГЛІЙСЬКОЮ МОВОЮ: https://bank.gov.ua/en/news/all/natsionalniy-bank-vidkriv-spetsrahunok-dlya-zboru-koshtiv-na-potrebi-armiyi

Разом до перемоги над російськими окупантами!

Слава Україні! Героям слава!

ПРОКОМЕНТУЙТЕ

МАТЕРІАЛИ ЗА ТЕМОЮ