Українська режисерка увійшла до складу журі Канського фестивалю

glamournews.net

Жінка стала першою представницею з України, яка посіла це місце

Українська режисерка Ірина Цілик увійшла до складу журі Канського фестивалю і стала першою українкою, якій це вдалося, повідомляє "Дивогляд".

Цією новиною Ірина Цілик поділилася на своїй сторінці у Facebook. Жінка розповіла, що визначатиме переможця серед документальних фільмів у категорії "Золоте око".

Їй допомагатимуть колеги: французький комік П'єр Деладоншам, кінокритик Алекс Вісенте та генеральний директор Fifadoc Хіч Фалах. Очолить журі секції польська режисерка Агнешка Голланд, відома за роботою у фільмі "Гарет Джонс".

На кінофестивалі будуть представлені роботи відомих українських режисерів та продюсерів. Зокрема, стрічка "Бачення метелика", яка розповідає про жінку-воїна. Фільм віднесли до категорії "Особливий погляд".

Разом із цим, у секції "Двотижневик режисерів" Канського кінофестивалю представлять й фільм "Памфір".

Нагадаємо, раніше "Дивогляд" повідомляв, що український фільм отримав головну нагороду польського Міжнародного кінофестивалю.

Поки на нашій землі війна, навіть "Дивогляд" – це не про котиків і пандочок, а про перемоги нашого війська! Наш telegram Дивогляд 5.UA.

Друзі! Ми сьогодні боремося за нашу свободу, незалежність, за право бути вільною людиною на своїй землі.

Нас захищають справжні Супергерої: ЗСУ, Нацгвардія, Тероборона, МВС, усі небайдужі Громадяни, які об'єдналися заради захисту Батьківщини.

Ми маємо безпрецедентну підтримку міжнародних партнерів. Увесь світ підтримує Україну.

Зберігаємо спокій, підтримуємо один одного, читаємо тільки перевірені новини та допомагаємо армії.

ЄДИНІ ОФІЦІЙНІ РЕКВІЗИТИ НБУ ДЛЯ ЗБОРУ КОШТІВ НА ПОТРЕБИ АРМІЇ: https://bank.gov.ua/ua/news/all/natsionalniy-bank-vidkriv-spetsrahunok-dlya-zboru-koshtiv-na-potrebi-armiyi

ПЕРЕРАХУЙТЕ "КОВІДНІ" ГРОШІ З Є-ПІДТРИМКИ НА АРМІЮ: https://www.portmone.com.ua/r3/uk/terminal/index/index/id/118103/

ВІДПРАВТЕ ДРУЗЯМ ЗА КОРДОН ПОСИЛАННЯ АНГЛІЙСЬКОЮ МОВОЮ: https://bank.gov.ua/en/news/all/natsionalniy-bank-vidkriv-spetsrahunok-dlya-zboru-koshtiv-na-potrebi-armiyi

Разом до перемоги над російськими окупантами!

Слава Україні! Героям слава!

ПРОКОМЕНТУЙТЕ

МАТЕРІАЛИ ЗА ТЕМОЮ