фільм "Памфір"

Український фільм "Памфір" презентують на Каннському кінофестивалі

Pamfir / Facebook

Над створенням стрічки працювали представники України, Франції, Польщі та Чилі

Кінострічку "Памфір" відомого українського режисера Дмитра Сухолиткого-Собчука покажуть на Каннському кінофестивалі, повідомляє "Дивогляд". 

Відповідну заяву розмістила пресслужба фільму у Facebook. Фільм міжнародного виробництва презентують в рамках "Двотижневика режисерів", який відбудеться з 18 по 27 травня.

Сюжет "Памфіри" розповідає історію чоловіка з Прикарпаття, який стоїть перед серйозним вибором – чесне, але бідне життя, або ж "темний шлях" до багатства.

Над створенням стрічки працювали представники України, Франції, Польщі та Чилі, а також компанія Bosonfilm. Проект розроблявся за підтримки Українського культурного фонду. 

Нагадаємо, раніше "Дивогляд" повідомляв, що відомий режисер зніматиме фільми та серіали в Україні.

Поки на нашій землі війна, навіть "Дивогляд" – це не про котиків і пандочок, а про перемоги нашого війська! Наш telegram Дивогляд 5.UA.

Друзі! Ми сьогодні боремося за нашу свободу, незалежність, за право бути вільною людиною на своїй землі.

Нас захищають справжні Супергерої: ЗСУ, Нацгвардія, Тероборона, МВС, усі небайдужі Громадяни, які об'єдналися заради захисту Батьківщини.

Ми маємо безпрецедентну підтримку міжнародних партнерів. Увесь світ підтримує Україну.

Зберігаємо спокій, підтримуємо один одного, читаємо тільки перевірені новини та допомагаємо армії.

ЄДИНІ ОФІЦІЙНІ РЕКВІЗИТИ НБУ ДЛЯ ЗБОРУ КОШТІВ НА ПОТРЕБИ АРМІЇ: https://bank.gov.ua/ua/news/all/natsionalniy-bank-vidkriv-spetsrahunok-dlya-zboru-koshtiv-na-potrebi-armiyi

ПЕРЕРАХУЙТЕ "КОВІДНІ" ГРОШІ З Є-ПІДТРИМКИ НА АРМІЮ: https://www.portmone.com.ua/r3/uk/terminal/index/index/id/118103/

ВІДПРАВТЕ ДРУЗЯМ ЗА КОРДОН ПОСИЛАННЯ АНГЛІЙСЬКОЮ МОВОЮ: https://bank.gov.ua/en/news/all/natsionalniy-bank-vidkriv-spetsrahunok-dlya-zboru-koshtiv-na-potrebi-armiyi

Разом до перемоги над російськими окупантами!

Слава Україні! Героям слава!ПРОКОМЕНТУЙТЕ

МАТЕРІАЛИ ЗА ТЕМОЮ