Кіно

78-й Венеційський кінофестиваль покаже одразу 3 українські фільми – відео

Shutterstock

Одна з кінострічок може виграти "Золотого лева"

Один з найпрестижніших кінофестивалів світу, 78-й Венеційський кінофестиваль, покаже одразу три українські картини, які створили за державної підтримки. Про це повідомляє "Дивогляд".

Світова прем'єра фільму Валентина Васяновича "Відблиск" входить до основної конкурсної програми, де картина може виграти головну нагороду фестивалю – "Золотого лева". Сюжет фільму побудовано навколо лікаря-добровольця, який повернувся з полону та намагається адаптуватися до мирного життя.

Фільм "Носоріг" Олега Сенцова покажуть у програмі "Горизонти". Картину почали створювати ще у 2012 році, але процес припинили.

Це було обумовлено тим, що у 2014 році режисера незаконно арештували російські спецслужби. В основу сюжету фільму лягли реальні події в Україні, які відбувалися у 90-х роках минулого століття.

Стрічку "Цензорка" Петера Керекеша, яку спільно створювали Словаччина, Чехія та Україна, теж внесли до конкурсної програми "Горизонти". Сценарій фільму побудовано навколо Лесі – молодої жінки, засуджено до ув'язнення в одному з виправних закладів Одеси.

До речі, нещодавно "Дивогляд" повідомляв про те, що українка зняла кліп для американської співачки Cardi B.

Якщо ви втомилися від серйозних новин і хочеться трохи розслабитися, підписуйтеся на наш канал у Telegram. Дивогляд 5.UA – тут може бути страшно, але весело!

ПРОКОМЕНТУЙТЕ

МАТЕРІАЛИ ЗА ТЕМОЮ