Жінка сидить перед зламаним телевізором

У Киргизстані заборонили показувати російські пропагандистські фільми про Донбас

Shutterstock

Йдеться про картини "Донбас. Окраїна", "Ополченочка" та "Сонцепек"

Міністр культури, інформації, спорту та молодіжної політики Киргизстану Азамат Жаманкулов повідомив, що в країні заборонено показ фільмів про Донбас і Луганськ. Про це повідомляє "Дивогляд" із посиланням на його Facebook.

Політик розповів, що ГО "Російський культурний центр "Гармонія" планувало проводити кінофестиваль "Час правди". У зв'язку з цим до вони звернулися 18 квітня до ГУ "Киргизтасмаси", щоб отримати дозвіл на показ у Киргизстані фільмів "Донбас. Окраїна", "Ополченочка" та "Сонцепек", знятих у 2019 році.

"Звернення було розглянуто на підставі ухвали уряду №509 від 29 жовтня 1999 року "Про Правила прокату кіновідеофільмів на території Киргизької Республіки". У зв'язку з нинішньою міжнародною ситуацією, а також з огляду на позицію нейтралітету Киргизстану, ГУ "Киргизтасмаси" відкликає раніше видані прокатні посвідчення та накладає заборону на показ вищезгаданих фільмів у Киргизстані", – розповів Жаманкулов.

До речі, нещодавно "Дивогляд" повідомляв про те, що на росії на Великдень затримали чоловіка з плакатом "Христос за мир".

Поки на нашій землі війна, навіть "Дивогляд" – це не про котиків і пандочок, а про перемоги нашого війська! Наш Telegram Дивогляд 5.UA.

Друзі! Ми сьогодні боремося за нашу свободу, незалежність, за право бути вільною людиною на своїй землі.

Нас захищають справжні Супергерої: ЗСУ, Нацгвардія, Тероборона, МВС, усі небайдужі Громадяни, які об'єдналися заради захисту Батьківщини.

Ми маємо безпрецедентну підтримку міжнародних партнерів. Увесь світ підтримує Україну.

Зберігаємо спокій, підтримуємо один одного, читаємо тільки перевірені новини та допомагаємо армії.

ЄДИНІ ОФІЦІЙНІ РЕКВІЗИТИ НБУ ДЛЯ ЗБОРУ КОШТІВ НА ПОТРЕБИ АРМІЇ: https://bank.gov.ua/ua/news/all/natsionalniy-bank-vidkriv-spetsrahunok-dlya-zboru-koshtiv-na-potrebi-armiyi

ПЕРЕРАХУЙТЕ "КОВІДНІ" ГРОШІ З Є-ПІДТРИМКИ НА АРМІЮ: https://www.portmone.com.ua/r3/uk/terminal/index/index/id/118103/

ВІДПРАВТЕ ДРУЗЯМ ЗА КОРДОН ПОСИЛАННЯ АНГЛІЙСЬКОЮ МОВОЮ: https://bank.gov.ua/en/news/all/natsionalniy-bank-vidkriv-spetsrahunok-dlya-zboru-koshtiv-na-potrebi-armiyi

Разом до перемоги над російськими окупантами!

Слава Україні! Героям слава!

ПРОКОМЕНТУЙТЕ

МАТЕРІАЛИ ЗА ТЕМОЮ