затори на дорогах

В Україні планують скасувати нульове розмитнення

Shutterstock

Вже були введені перші обмеження

В Україні планують скасувати нульове розмитнення транспорту, ввезеного з країн Європи та США, повідомляє "Дивогляд".

Наприкінці квітня був оприлюднений законопроєкт №7311 "Про внесення змін до Податкового кодексу України та інших законів України з окремих податків та зборів у період воєнного, надзвичайного стану". Його автором виступив народний депутат Данило Гетьманцев.

Відповідний законопроєкт може скасувати дію закону, який, на початку квітня, запровадив пільгову систему розмитнення транспорту, ввезеного з інших країн – нульове розмитнення.

"Підтримка цієї ініціативи є, тягти з нею не будемо, тому, я думаю, що найближчим часом розглянемо", – розповів Гетьманцев.

Причини скасування нульового розмитнення полягають у тому, що з початку його дії на кордонах з Україною почали утворюватися величезні затори. Перш за все, вони перешкоджають ввезенню в Україну гуманітарного вантажу з інших країн.

Менше, ніж за місяць в Україну ввезли близько 10 тис транспортних засобів.

Оскільки європейські закони не дозволяють створювати окрему смугу для транспорту спеціального призначення, в Україні вирішили цю проблему своїм шляхом – зменшили кількість КПП, через які дозволяється ввезення автомобілів.

Нагадаємо, раніше "Дивогляд" повідомляв, що у Держмитслужбі розповіли про спрощену процедуру розмитнення автомобіля в умовах війни.

Поки на нашій землі війна, навіть "Дивогляд" – це не про котиків і пандочок, а про перемоги нашого війська! Наш telegram Дивогляд 5.UA.

Друзі! Ми сьогодні боремося за нашу свободу, незалежність, за право бути вільною людиною на своїй землі.

Нас захищають справжні Супергерої: ЗСУ, Нацгвардія, Тероборона, МВС, усі небайдужі Громадяни, які об'єдналися заради захисту Батьківщини.

Ми маємо безпрецедентну підтримку міжнародних партнерів. Увесь світ підтримує Україну.

Зберігаємо спокій, підтримуємо один одного, читаємо тільки перевірені новини та допомагаємо армії.

ЄДИНІ ОФІЦІЙНІ РЕКВІЗИТИ НБУ ДЛЯ ЗБОРУ КОШТІВ НА ПОТРЕБИ АРМІЇ: https://bank.gov.ua/ua/news/all/natsionalniy-bank-vidkriv-spetsrahunok-dlya-zboru-koshtiv-na-potrebi-armiyi

ПЕРЕРАХУЙТЕ "КОВІДНІ" ГРОШІ З Є-ПІДТРИМКИ НА АРМІЮ: https://www.portmone.com.ua/r3/uk/terminal/index/index/id/118103/

ВІДПРАВТЕ ДРУЗЯМ ЗА КОРДОН ПОСИЛАННЯ АНГЛІЙСЬКОЮ МОВОЮ: https://bank.gov.ua/en/news/all/natsionalniy-bank-vidkriv-spetsrahunok-dlya-zboru-koshtiv-na-potrebi-armiyi

Разом до перемоги над російськими окупантами!

Слава Україні! Героям слава!

 

ПРОКОМЕНТУЙТЕ

МАТЕРІАЛИ ЗА ТЕМОЮ