Україна

Українські митці продають NFT-колекцію, щоб допомогти Україні – подробиці

Shutterstock

"Лише об'єднавшись і спільними зусиллями ми зможемо перемогти і відбудувати Україну"

З'явилася благодійна колекція NFT під назвою WorldSaveUkraine, яка має на меті зібрати $1 млн для України. Про це повідомляє "Дивогляд" із посиланням на OpenSea та Holy Water.

100% отриманих коштів передадуть безпосередньо Україні. До проєкту долучилися понад 400 українських художників.

"росія не просто вторглася в Україну, а кинула виклик всьому демократичному світу, який ми будували століттями. Ми віримо, що спільнота web3 у співпраці з художниками може мати величезний вплив на поточні події та допомогти зупинити цю війну. Лише об'єднавшись і спільними зусиллями ми зможемо перемогти і відбудувати Україну, яка нині бореться за весь світ"

Іноді команда працює навіть з бомбосховищ. Більше інформації про проєкт та твори українських митців знаходиться тут і тут.

До речі, нещодавно "Дивогляд" повідомляв, що харківського кота Степана номінували на найпрестижнішу міжнародну премію блогерів.

Поки на нашій землі війна, навіть "Дивогляд" – це не про котиків і пандочок, а про перемоги нашого війська! Наш Telegram Дивогляд 5.UA.

Друзі! Ми сьогодні боремося за нашу свободу, незалежність, за право бути вільною людиною на своїй землі.

Нас захищають справжні Супергерої: ЗСУ, Нацгвардія, Тероборона, МВС, усі небайдужі Громадяни, які об'єдналися заради захисту Батьківщини.

Ми маємо безпрецедентну підтримку міжнародних партнерів. Увесь світ підтримує Україну.

Зберігаємо спокій, підтримуємо один одного, читаємо тільки перевірені новини та допомагаємо армії.

ЄДИНІ ОФІЦІЙНІ РЕКВІЗИТИ НБУ ДЛЯ ЗБОРУ КОШТІВ НА ПОТРЕБИ АРМІЇ: https://bank.gov.ua/ua/news/all/natsionalniy-bank-vidkriv-spetsrahunok-dlya-zboru-koshtiv-na-potrebi-armiyi

ПЕРЕРАХУЙТЕ "КОВІДНІ" ГРОШІ З Є-ПІДТРИМКИ НА АРМІЮ: https://www.portmone.com.ua/r3/uk/terminal/index/index/id/118103/

ВІДПРАВТЕ ДРУЗЯМ ЗА КОРДОН ПОСИЛАННЯ АНГЛІЙСЬКОЮ МОВОЮ: https://bank.gov.ua/en/news/all/natsionalniy-bank-vidkriv-spetsrahunok-dlya-zboru-koshtiv-na-potrebi-armiyi

Разом до перемоги над російськими окупантами!

Слава Україні! Героям слава!

ПРОКОМЕНТУЙТЕ

МАТЕРІАЛИ ЗА ТЕМОЮ