Український військовий

На Одещині цивільним заборонили носити військову форму

Shutterstock

За порушення передбачено штраф

В Одеській області вирішили заборонити носіння військової форми зі знаками розрізнення ЗСУ чи інших військових формувань. Про це повідомляє "Дивогляд" із посиланням на Facebook Білгород-Дністровської районної військової адміністрації.

Розпорядження вже набуло чинності. Носити військову форму дозволено лише тим, хто входить до лав ЗСУ або інших формувань. За порушення заборони зловмисника притягнуть до відповідальності за статтею 186-8 КУпАП.

Передбачається накладення штрафу від 150 до 200 неоподатковуваних мінімумів громадян (від 2550 до 3400 грн) з конфіскацією відповідної форми одягу, повторно протягом року – накладення штрафу від 200 до 400 неоподатковуваних мінімумів громадян або громадські роботи на строк від 30 до 40 годин, із конфіскацією відповідної форми одягу.

До речі, нещодавно "Дивогляд" повідомляв про те, де українці можуть безкоштовно вивчити іноземні мови.

Друзі! Ми сьогодні боремося за нашу свободу, незалежність, за право бути вільною людиною на своїй землі.

Нас захищають справжні Супергерої: ЗСУ, Нацгвардія, Тероборона, МВС, усі небайдужі Громадяни, які об'єдналися заради захисту Батьківщини.

Ми маємо безпрецедентну підтримку міжнародних партнерів. Увесь світ підтримує Україну.

Зберігаємо спокій, підтримуємо один одного, читаємо тільки перевірені новини та допомагаємо армії.

ЄДИНІ ОФІЦІЙНІ РЕКВІЗИТИ НБУ ДЛЯ ЗБОРУ КОШТІВ НА ПОТРЕБИ АРМІЇ: https://bank.gov.ua/ua/news/all/natsionalniy-bank-vidkriv-spetsrahunok-dlya-zboru-koshtiv-na-potrebi-armiyi

ПЕРЕРАХУЙТЕ "КОВІДНІ" ГРОШІ З Є-ПІДТРИМКИ НА АРМІЮ: https://www.portmone.com.ua/r3/uk/terminal/index/index/id/118103/

ВІДПРАВТЕ ДРУЗЯМ ЗА КОРДОН ПОСИЛАННЯ АНГЛІЙСЬКОЮ МОВОЮ: https://bank.gov.ua/en/news/all/natsionalniy-bank-vidkriv-spetsrahunok-dlya-zboru-koshtiv-na-potrebi-armiyi

Разом до перемоги над російськими окупантами!

Слава Україні! Героям слава!

ПРОКОМЕНТУЙТЕ

МАТЕРІАЛИ ЗА ТЕМОЮ