"Плювок в обличчя всім українцям!": президент Німеччини запросив посла України на концерт росіян

Федеральний президент Німеччини Франк-Вальтер Штайнмаєр запросив посла України у ФРН Андрія Мельника на концерт класичної музики "За свободу та мир", програма якого передбачає виконання творів російських композиторів.

Концерт мав відбутися у резиденції Штайнмаєра у палаці Бельвю. За словами Світлани, програма заходу, за виключенням єдиного українського композитора Валентина Сильвестрова, передбачає твори російських композиторів. Більше того серед солістів лише росіяни, зокрема, піаніст Кіссін і баритон Погоссов. Про це повідомляє "Дивогляд" із посиланням на Facebook Світлани Мельник, дружини посла.

"У програмі – за виключенням єдиного українського композитора Валентина Сильвестрова – всі твори звичайно ж композиторів держави-агресора. Але найогидніше – серед солістів жодного українця. ЖОДНОГО. Лише росіяни!!!
Музика
Музика
Фото: Shutterstock
Читайте також:

Тобто, що ж виходить: заходите-ка к нам на русский огонек, пане Посол, с Вашим "сопровождением" (дружиною – "Дивогляд"). Ми хочемо виявити солідарність Вашому мужньому народу і приготували для Вас музичний сюрприз. Послухайте-ка арію князя Єлецькага з опери "Піковая дама" Чайковського, а також насолодіться творами радянського композитора Шостаковича у виконанні блискучих російських та білоруських музик.

Тільки це зовсім не про солідарність з Україною, а чергове знущання, плювок в обличчя всім українцям! Пропонувати Послу України послухати музику країни-агресора у виконанні її російських солістів – і це в той час, коли український народ понад місяць слухає вибухи російських бомб і ракет та постійне завивання сирен – це найбільш вишуканий вид знущання над нашою державою", – обурилася Світлана Мельник, зазначивши, що її чоловік, звичайно ж, відмовився від запрошення.

До речі, нещодавно "Дивогляд" повідомляв про те, що окупанти вбили чемпіона світу з кікбоксингу Максима Кагала.

Поки на нашій землі війна, навіть "Дивогляд" – це не про котиків і пандочок, а про перемоги нашого війська! Наш Telegram Дивогляд 5.UA.

Друзі! Ми сьогодні боремося за нашу свободу, незалежність, за право бути вільною людиною на своїй землі.

Нас захищають справжні Супергерої: ЗСУ, Нацгвардія, Тероборона, МВС, усі небайдужі Громадяни, які об'єдналися заради захисту Батьківщини.

Ми маємо безпрецедентну підтримку міжнародних партнерів. Увесь світ підтримує Україну.

Зберігаємо спокій, підтримуємо один одного, читаємо тільки перевірені новини та допомагаємо армії.

ЄДИНІ ОФІЦІЙНІ РЕКВІЗИТИ НБУ ДЛЯ ЗБОРУ КОШТІВ НА ПОТРЕБИ АРМІЇ: https://bank.gov.ua/ua/news/all/natsionalniy-bank-vidkriv-spetsrahunok-dlya-zboru-koshtiv-na-potrebi-armiyi

ПЕРЕРАХУЙТЕ "КОВІДНІ" ГРОШІ З Є-ПІДТРИМКИ НА АРМІЮ: https://www.portmone.com.ua/r3/uk/terminal/index/index/id/118103/

ВІДПРАВТЕ ДРУЗЯМ ЗА КОРДОН ПОСИЛАННЯ АНГЛІЙСЬКОЮ МОВОЮ: https://bank.gov.ua/en/news/all/natsionalniy-bank-vidkriv-spetsrahunok-dlya-zboru-koshtiv-na-potrebi-armiyi

Разом до перемоги над російськими окупантами!

Слава Україні! Героям слава!

 

 

ПРОКОМЕНТУЙТЕ

МАТЕРІАЛИ ЗА ТЕМОЮ

Читайте більше