Варя

білоруська дівчинка пожертвувала Україні свій дрон, на який довго накопичувала – фото

Светлана Тихановская / Telegram

"Такі вчинки дають сили та впевненість чинити опір, відстоювати майбутнє ось таких дітей"

Маленька білоруська дівчина вирішила відправити свій дрон в Україну, щоб допомогти їй протистояти російським загарбникам. Про це повідомляє "Дивогляд" із посиланням на Telegram-канал білоруської політичної діячки Світлани Тихановської.

"Можливо ви вже бачили фотографію цієї листівки білоруської дівчинки з Чехії. Вона віддає на допомогу українцям дрон, на який довго накопичувала. Дівчинку звуть Варя. Її батьки надіслали мені її фото, і я хочу поділитися з вами. Героїв треба знати в обличчя. А Варя – без перебільшення – героїня.

Я знаю, як зараз важко всім нам осмислювати та чинити опір тому, що з території білорусі російські ракети бомблять українські міста. Але саме такі вчинки, як Варі, дають сили та впевненість чинити опір, відстоювати майбутнє ось таких дітей, як вона, працювати, допомагати, робити ще більше.

Багато хто запитує, як стати частиною Антивоєнного Руху. Маленька Варя дала найкращу відповідь на це запитання. Потрібно просто почати робити те, що ви можете, на підтримку білорусії та України. Дякую тобі, Варю. Живе білорусь – і Слава Україні!"

До речі, нещодавно "Дивогляд" повідомляв, що 7-річна киянка виконала гімн України на благодійному концерті у Польщі.

Друзі! Ми сьогодні боремося за нашу свободу, незалежність, за право бути вільною людиною на своїй землі.

Нас захищають справжні Супергерої: ЗСУ, Нацгвардія, Тероборона, МВС, усі небайдужі Громадяни, які об'єдналися заради захисту Батьківщини.

Ми маємо безпрецедентну підтримку міжнародних партнерів. Увесь світ підтримує Україну.

Зберігаємо спокій, підтримуємо один одного, читаємо тільки перевірені новини та допомагаємо армії.

ЄДИНІ ОФІЦІЙНІ РЕКВІЗИТИ НБУ ДЛЯ ЗБОРУ КОШТІВ НА ПОТРЕБИ АРМІЇ: https://bank.gov.ua/ua/news/all/natsionalniy-bank-vidkriv-spetsrahunok-dlya-zboru-koshtiv-na-potrebi-armiyi

ПЕРЕРАХУЙТЕ "КОВІДНІ" ГРОШІ З Є-ПІДТРИМКИ НА АРМІЮ: https://www.portmone.com.ua/r3/uk/terminal/index/index/id/118103/

ВІДПРАВТЕ ДРУЗЯМ ЗА КОРДОН ПОСИЛАННЯ АНГЛІЙСЬКОЮ МОВОЮ: https://bank.gov.ua/en/news/all/natsionalniy-bank-vidkriv-spetsrahunok-dlya-zboru-koshtiv-na-potrebi-armiyi

Разом до перемоги над російськими окупантами!

Слава Україні! Героям слава!

ПРОКОМЕНТУЙТЕ

МАТЕРІАЛИ ЗА ТЕМОЮ