Зеленський розмовляє з Куніс і Катчером

Президент України поговорив із Мілою Куніс та Ештоном Катчером – фото

@ZelenskyyUa / Twitter

"Вони надихають світ"

Відбулася розмова по відеозв'язку між українським президентом Володимиром Зеленським і зірковою парою Ештоном Катчером та Мілою Куніс, які допомагають біженцям із України. Про це повідомляє "Дивогляд" із посиланням на Twitter.

"Ештон Катчер і Міла Куніс одними з перших відгукнулися на наше горе. Вони вже зібрали 35 млн доларів і спрямовують їх Flexport і Airbnb для допомоги біженцям з України. Особисто подякував їм за підтримку. Вражений їхньою рішучістю. Вони надихають світ", – розповів Зеленський.

Нагадаємо, що голлівудська зірка Міла Куніс народилася в Чернівцях в 1982 році, а у 8-річному віці емігрувала з родичами у США. Цього місяця вона та її чоловік, Ештон Катчер, почали збір коштів для допомоги українцям, які втікають від війни.

Друзі! Ми сьогодні боремося за нашу свободу, незалежність, за право бути вільною людиною на своїй землі.

Нас захищають справжні Супергерої: ЗСУ, Нацгвардія, Тероборона, МВС, усі небайдужі Громадяни, які об'єдналися заради захисту Батьківщини.

Ми маємо безпрецедентну підтримку міжнародних партнерів. Увесь світ підтримує Україну.

Зберігаємо спокій, підтримуємо один одного, читаємо тільки перевірені новини та допомагаємо армії.

ЄДИНІ ОФІЦІЙНІ РЕКВІЗИТИ НБУ ДЛЯ ЗБОРУ КОШТІВ НА ПОТРЕБИ АРМІЇ: https://bank.gov.ua/ua/news/all/natsionalniy-bank-vidkriv-spetsrahunok-dlya-zboru-koshtiv-na-potrebi-armiyi

ПЕРЕРАХУЙТЕ "КОВІДНІ" ГРОШІ З Є-ПІДТРИМКИ НА АРМІЮ: https://www.portmone.com.ua/r3/uk/terminal/index/index/id/118103/

ВІДПРАВТЕ ДРУЗЯМ ЗА КОРДОН ПОСИЛАННЯ АНГЛІЙСЬКОЮ МОВОЮ: https://bank.gov.ua/en/news/all/natsionalniy-bank-vidkriv-spetsrahunok-dlya-zboru-koshtiv-na-potrebi-armiyi

Разом до перемоги над російськими окупантами!

Слава Україні! Героям слава!

ПРОКОМЕНТУЙТЕ

МАТЕРІАЛИ ЗА ТЕМОЮ