Віра Фарміга

"Згинуть наші воріженьки": зірка Голлівуду підтримала Україну

verafarmiga

Знаменитість не залишилася осторонь

Відома американська акторка Віра Фарміга на тлі російської агресії створила публікацію, присвячену Україні. Про це повідомляє "Дивогляд" із посиланням на її Instagram.

Актриса українського походження, рідні якої є українськими емігрантами, розмістила дві картинки, де зображені український прапор і пейзаж у синьо-жовтих кольорах. Доповнила вона це уривком українського гімну та хештегами:

"Ще не вмерла України і слава, і воля, Ще нам, браття молодії, усміхнеться доля. Згинуть наші воріженьки, як роса на сонці. Запануєм і ми, браття, у своїй сторонці. Душу й тіло ми положим за нашу свободу, І покажем, що ми, браття, козацького роду #UkrainianNationalAnthem #IStandWithUkraine #СлаваУкраїні! #Героямслава!"

Зазначимо, що останнім часом багато відомих персон підтримали Україну на тлі нинішньої ситуації. Так, акторка та зірка серіалу "Вікінги" Кетрін Винник вкотре висловила свою підтримку нашій країні та опублікувала патріотичні фото.

Також "не зміг залишатись осторонь" зірка збірної України та англійського "Манчестер Сіті" Олександр Зінченко. Окрім цього, "Дивогляд" ділився корисною інформацією у наступних матеріалах:

Якщо ви втомилися від серйозних новин і хочеться трохи розслабитися, підписуйтеся на наш канал у Telegram. Дивогляд 5.UA – тут може бути страшно, але весело!

ПРОКОМЕНТУЙТЕ

МАТЕРІАЛИ ЗА ТЕМОЮ