Юпітер

У NASA показали дивовижне фото кратера супутника Юпітера, на який впав невідомий космічний об'єкт

NASA

Світлини створив учений, який пролітав біля цієї планети

Космічний зонд "Юнона" Національного агентства з питань аеронавтики NASA показав нову фотографію супутника Юпітера – Ганімеда, повідомляє "Дивогляд". 

Світлину створив учений на ім'я Кевін М. Джилл, використовуючи необроблені дані з інструменту JunoCam. 

"Якби ви могли подорожувати разом з космічним кораблем NASA "Юнона" під час його наближення до Юпітера в момент одного з найближчих проходів неподалік планети, на вас справив би враження приголомшливий вигляд, аналогічний цьому", – зазначили співробітники NASA у блозі.

Для створення знімку науковець скористався методом компіляції семи кадрів, зроблених апаратом під час 39-го близького проходження Юпітера на відстані 1046 км. Згодом фотографії опрацював фахівець Томас Томопулос.

На отриманому зображенні можна побачити кратер Кітту, діаметр якого становить близько 15 км. Навколо нього розташовуються "промені", які могли утворитися після зіткнення з іншим космічним об'єктом. Вони мають темний відтінок, оскільки були забруднені залишками тіла, що впало.
Ганімед
Ганімед
Фото: nasa.gov

Нагадаємо, раніше "Дивогляд" повідомляв, що Hubble показав приголомшливі знімки Юпітера.

Якщо ви втомилися від серйозних новин і хочеться трохи розслабитися, підписуйтеся на наш канал у Telegram. Дивогляд 5.UA – тут може бути страшно, але весело!

ПРОКОМЕНТУЙТЕ

МАТЕРІАЛИ ЗА ТЕМОЮ

Читайте більше