Прапор України

"Це моя країна! Я залишаюсь!": українці запустили у соцмережах новий патріотичний флешмоб

Shutterstock

Акцію підтримала легенда українського футболу

Українські користувачі Facebook та Instagram масово приєднуються до нового флешмобу під назвою "Це моя країна! Я залишаюсь!". Про це повідомляє "Дивогляд".

Його учасники знімають відеозвернення, де зазвичай розповідають, що не покинуть Україну у випадку російської агресії. Також користувачі стверджують, що стануть на захист своєї країни та столиці.

Ці відео доповнюються фільтром із відповідними написами. Наприклад, легенда українського футболу Олександр Шовковський, який нещодавно показав шокуючі наслідки кар'єри, опублікував ролик із написом "Київ – моє місто. Я залишаюсь!".

Олександр Шовковський
Олександр Шовковський
Фото: oleksandrshovkovskyi / Instagram

До речі, нещодавно "Дивогляд" повідомляв, що світові ЗМІ підкорила 79-річна мешканка Маріуполя, яка брала участь у військовому вишколі для цивільного населення та сфотографувалася разом зі зброєю. Виявилося, що жінка ще з 2014 року допомагає українській армії і волонтерам. Більше про неї дізнайтеся у нашому матеріалі.

Якщо ви втомилися від серйозних новин і хочеться трохи розслабитися, підписуйтеся на наш канал у Telegram. Дивогляд 5.UA – тут може бути страшно, але весело!

ПРОКОМЕНТУЙТЕ

МАТЕРІАЛИ ЗА ТЕМОЮ