Валентина Константиновська

"Сильний та надійний боєць": 79-річна українка зі зброєю у руках підкорила світові ЗМІ – фото

Олена Золотарьова / Facebook

"Іншим точно соромно панікувати"

Мешканку Маріуполя Валентину Константиновську сфотографували, коли та брала участь у військовому вишколі для цивільного населення. Після цього вона стала міжнародною знаменитістю. Про це повідомляє "Дивогляд" із посиланням на Facebook-сторінку Олени Золотарьової.

Це фото зі зброєю привернуло увагу як світових ЗМІ, так і російської пропагандистки Ольги Скабєєвої.

"Ну, про скабєєву і так зрозуміло, заробляє людинка. Про нас теж все зрозуміло, бо якщо літня маріупольська жінка готується до зустрічі ворога, то іншим точно соромно панікувати. А закордоном 100% здивувалися від дами з зачіскою, манікюром і одягом в стилі королеви Єлизавети, яка не бідкається і тримається за поперек, а посміхається, вивчаючи, що їй робити зі зброєю", – пише Золотарьова.

Валентина Константиновська
Валентина Константиновська
Фото: Averyanov Valery / Facebook

За словами активістів, російськомовна 79-річна жінка вже давно допомагає українській армії та добровольцям.

"Маю честь бути знайомим з цією неймовірною жінкою! Пані Валентина з початку війни, з 2014 року системно допомагає української армії та добровольцям, – сотні маскувальних сіток, кікімор, чохли на міномети та артилерію, – це, та багато іншого зробила вона своїми руками! Це сильний та надійний боєць, з яким можна йти у розвідку!", – написав у своєму Facebook організатор медцентру Dr.Veru Валерій Авер'янов.

Серед відомих закордонних видань на Константиновську звернули увагу наступні:

  • The Times
  • Independent
  • Daily Mail
  • The Daily Telegraph
  • Euronews
Валентина Константиновська у ЗМІ
Валентина Константиновська у ЗМІ
Фото: The Times / The Daily Telegraph

До речі, нещодавно "Дивогляд" повідомляв, що армійці ЗСУ записали звернення до українського народу, де сказали: "Ми готові дати відсіч ворогу, ми вас захистимо".

Якщо ви втомилися від серйозних новин і хочеться трохи розслабитися, підписуйтеся на наш канал у Telegram. Дивогляд 5.UA – тут може бути страшно, але весело!

ПРОКОМЕНТУЙТЕ

МАТЕРІАЛИ ЗА ТЕМОЮ