Королева Єлизавета ІІ

Кухар зіпсував страву Єлизавети ІІ та позбувся громадянства

UK in Ukraine / Twitter

Курйозний випадок відбувся під час офіційного візиту членів королівської родини

На початку 21 століття коровева Єлизавета разом зі своїм чоловіком та дітьми відвідувала різні країни та знайомилася з їхньою культурою. Так, під час офіційного візиту в столицю Латвії з королівською родиною трапився курйозний випадок. Детальніше про нього розповідає "Дивогляд".

Єлизавета ІІ, принц Філіп та герцог Единбурзький у 2006 році прибули до Риги з офіційним візитом. Шеф-кухар з Білорусі на ім'я Василь Стрельніков мав за честь готувати для членів королівської сім'ї обід.

Ймовірно, майстер дуже перехвилювався і непомітив, як пересолив страву. На це звернула увагу й королева Єлизавета. Після інциденту шеф-кухаря очікувало суворе покарання.

Що саме зробили з Василем Стрельніковим розповів бренд-шеф та амбасадор української кухні у світі Юрій Ковриженко:

"Десь десять років тому, ще молодим шефом, він готував для Єлизавети II, коли вона прибула з офіційним візитом до Латвії. І пересолив суп. Він сам – з Білорусі, а на той момент тільки отримав громадянство Латвії. Єлизавета II сказала, що кухар пересолив суп. За це в нього забрали громадянство Латвії", – розповів Ковриженко.

За кілька років Стрельніков відновив громадянство, але ще й досі пам'ятає та соромиться інциденту з королівською родиною:

"Готувати для таких людей – це дуже велика відповідальність і честь. І якщо тебе допускають до цього, то твою кваліфікацію вже визнають", – наголосив шеф-дипломат.

Нагадаємо, раніше "Дивогляд" повідомляв, що королівський шеф-кухар розкрив секрет улюбленої страви Єлизавети ІІ.

Якщо ви втомилися від серйозних новин і хочеться трохи розслабитися, підписуйтеся на наш канал у Telegram. Дивогляд 5.UA – тут може бути страшно, але весело!ПРОКОМЕНТУЙТЕ

МАТЕРІАЛИ ЗА ТЕМОЮ

Читайте більше