Весілля

Встигніть забронювати: на які "магічні" дати українці найчастіше планують весілля цього року

Shutterstock

Найбільша кількість реєстрацій шлюбів припадатиме на лютий

Ще до початку Нового 2022 року люди почали планувати свої весілля на так звані "магічні дати". Детальніше про це розповідає "Дивогляд" із посиланням на Facebook Міністерства юстиції. 

Найбільша кількість реєстрацій шлюбів припадатиме на лютий. Саме цей місяць найкраще відповідає стандартам "красивих дат".

"Чимало закоханих пар, обираючи дату весілля, прагнуть надати цьому дню ще більш глибокого сенсу і обирають "магічну" дату. Вже наступного місяця буде одразу кілька таких дат. Тож поспішіть подати заяву на державну реєстрацію шлюбу і ви", – кажуть в Мін'юсті.

Закохані стежать за тим, щоб їхнє весілля відбулося у дату, яка міститиме у собі найбільшу кількість цифр 2, або ж 22. Саме вони вважаються щасливими.

Найпопулярнішими стали наступні дні весілля:

  • на 2/2/22 – 576 заяв;
  • на 12/2/22 – 1 005 заяв;
  • на 14/2/22 – 112 заяв;
  • на 22/2/22 – 1 133 заяви.

Однак тим, хто ще хоче встигнути зафіксувати одну з цих дат за собою варто врахувати й те, що заява на реєстрацію шлюбу подається за місяць до самої реєстрації.

Нагадаємо, раніше "Дивогляд" повідомляв, що наречена втекла із США до Ісландії та провела весілля у чорній сукні.

Якщо ви втомилися від серйозних новин і хочеться трохи розслабитися, підписуйтеся на наш канал у Telegram. Дивогляд 5.UA – тут може бути страшно, але весело!

ПРОКОМЕНТУЙТЕ

МАТЕРІАЛИ ЗА ТЕМОЮ