Спека

На території Австралії зафіксували рекордну спеку

Shutterstock

Наступні два дні температура лише посилюватиметься

В Австралії зафіксували рекордний показник температури, який востаннє спостерігали близько 60 років тому. Про це повідомляє "Дивогляд" із посиланням на BBC.

Рекордну температуру зафіксували на Заході Австралії у містечку Онслоу. У цьому регіоні стовпчики термометрів піднялися до +50,7℃, враховуючи, що середня температура у цей сезон становить +36,5℃.

Це вже другий випадок, коли температура сягнула такої відмітки. Перший раз така температура спостерігалася у Південній Австралії, місті Уднадатта близько 60-ти років тому. 

 

Фахівці з бюро метеорології Австралії змогли з'ясувати, що саме спричинило такі погодні умови в регіоні. За попередніми даними наступні два дні температура лише посилюватиметься, але згодом опуститься до середньої відмітки.

"Аномальна спека спричинена відсутністю грозової активності вздовж узбережжя регіону. Це призвело до накопичення гарячого повітря", – розповіли знавці.

Нагадаємо, раніше "Дивогляд" повідомляв, що в Австралії випав гігантський град, а у селі на Буковині зафіксували -28 градусів.

Якщо ви втомилися від серйозних новин і хочеться трохи розслабитися, підписуйтеся на наш канал у Telegram. Дивогляд 5.UA – тут може бути страшно, але весело!

ПРОКОМЕНТУЙТЕ

МАТЕРІАЛИ ЗА ТЕМОЮ