Сніг, зима

Вирує зима: у Карпатах температура повітря впала до -12°С

Shutterstock

Спостерігається сильна туманність

В українських Карпатах вирує справжня зима. Станом на 30 листопада температура повітря сягнула позначки -12°С, повідомляє "Дивогляд" із посиланням на Facebook Чорногірський гірський пошуково-рятувальний пост.

Повідомляється, що на горі Піп Іван Чорногірський спостерігається хуртовина та південно-західний вітер 8-10 м/с. Також зафіксована сильна туманність. Предмети можна розгледіти на відстані до 40 м.

Раніше на території України спостерігалися перші снігопади. Опади були зафіксовані у Сумській, Чернігівській та Львівській областях. Температура повітря при цьому становила від +1 до +6°С ввечері. Згодом опади прийшли і в українську столицю – Київ.  

Синоптикиня Українського гідрометеорологічного інституту НАН Вазіра Мартазінова поділилася своїм прогнозом погоди на цю зиму. Фахівчиня розповіла, що найнижча температура повітря припаде саме на новорічні свята.  

Якщо ви втомилися від серйозних новин і хочеться трохи розслабитися, підписуйтеся на наш канал у Telegram. Дивогляд 5.UA – тут може бути страшно, але весело!

ПРОКОМЕНТУЙТЕ