Сніговик

Морози на свята: синоптик розповіла, якою буде погода взимку

Shutterstock

Стовпчики термометрів опустяться до -20°С

Зимові свята в Україні будуть супроводжуватися морозами. Із такою заявою виступила завідувач відділу кліматичних досліджень і довгострокових прогнозів погоди Українського гідрометеорологічного інституту НАН Вазіра Мартазінова, повідомляє "Дивогляд".

Фахівець розповідає, що у період зимових свят в Україні спостерігатиметься найнижча за всю зиму температура. Стовпчики термометрів впадуть до -20°С. Протримаються холода близько тижня. 

Перші серйозні заморозки очікуються наприкінці листопада – початку грудня. Зазначається, що у цей період температура впаде до -8°С...- 10°С.

У середині грудня дні будуть відносно теплими, а ось перед Новим роком та на початку січня очікуються морози і -20°С. Така позначка стане найнижчою за всю зиму. 

"Січень мені не подобається. У січні ми очікуємо найнижчі температури за всю зиму. Хвиля холоду зміщується на свята. Вона триватиме більше тижня", - розповіла Вазіра Мартазінова.

Також фахівчиня зазначила, що у холодні періоди очікують періодичні опади, а найбільше їх спостерігатимуть українці ц лютому .

Нагадаємо, раніше "Дивогляд" повідомляв, що у трьох областях України випав сніг.

Якщо ви втомилися від серйозних новин і хочеться трохи розслабитися, підписуйтеся на наш канал у Telegram. Дивогляд 5.UA – тут може бути страшно, але весело!

ПРОКОМЕНТУЙТЕ

МАТЕРІАЛИ ЗА ТЕМОЮ