Чорна діра

Hubble показав гігантську чорну діру, що випромінює енергію – вражаюче фото

Shutterstock

"Чорний монстр" світиться у тисячу разів яскравіше за галактику, у якій перебуває

Учені постійно досліджують космічний простір та стежать за різноманітними явищами у тому середовищі. "Дивогляд" повідомляє, що у NASA показали, як величезна активна чорна діра випромінює з себе неймовірну кількість енергії.

Таке явище зафіксував космічний телескоп Hubble. Фахівці, які вивчали знімок, повідомили, що гігантська чорна діра наповнена падаючою речовиною. Саме завдяки цьому вона може нагрівати газ.

Через це "чорний монстр" світиться у тисячу разів яскравіше за галактику, у якій перебуває.

Також варто звернути увагу й на область поблизу цієї чорної діри. Вона здатна випромінювати велику кількість радіації і за рахунок цього виштовхує матеріал. 

"Цей матеріал врізається в смуги газу та пилу в галактиці-господарі, запобігаючи утворенню нових зірок. Сильні вітри щороку забирають пил у кількості, еквівалентній сотням мас сонця", – повідомили вчені.

Експерти вже встановили часовий період, на який припадатиме це явище. Воно триватиме близько 10 млн років.

Нагадаємо, раніше "Дивогляд" повідомляв, що астрофізик зафіксував виверження найближчої до Землі радіоактивної Чорної діри.

Також стало відомо, що в Землю врізалася частина антиречовини з іншої галактики.

Якщо ви втомилися від серйозних новин і хочеться трохи розслабитися, підписуйтеся на наш канал у Telegram. Дивогляд 5.UA – тут може бути страшно, але весело!

ПРОКОМЕНТУЙТЕ

МАТЕРІАЛИ ЗА ТЕМОЮ