виверження найближчої до Землі радіоактивної Чорної діри

Астрофізик зафіксував виверження найближчої до Землі радіоактивної Чорної діри – відео

scitechdaily.com

Довжина спалаху "монстра" простягається на 16 міс, а плазма вивергається зі швидкістю світла

Астрономи зафіксували виверження надмасивної Чорної діри, яка є найближчою до планети Земля. Про це повідомляє "Дивогляд" із посиланням на Sky Tech Daily.

Чорна діра розташована в галактиці Центавр А, що знаходиться за 12 млн світлових років від Землі. Довжина спалаху "монстра" простягається на 16 міс, а плазма вивергається зі швидкістю світла. 

Потужний телескоп Murchison Widefield Array (MWA) зафіксував виверження радіоактивної чорної діри у районі Західної Австралії. Це явище одразу ж дослідили астрофізик Массімо Гаспарі та доктор Бенджамін МакКінлі з Кертинського університету.

"Ці радіохвилі виникають через засмоктування матеріалу в надмасивну чорну дірку в центрі галактики", – сказав Бенджамін МакКінлі.

Італійський астрофізик Гаспарі розповів, що нове дослідження підтвердило теорію Хаотичного холодового наростання:

"У цій моделі хмари холодного газу конденсуються в галактичному гало і падають дощем на центральні області, живлячи надмасивну чорну діру", - сказав він.

Нагадаємо, раніше "Дивогляд" повідомляв, що в Землю врізалася частина антиречовини з іншої галактики.

Якщо ви втомилися від серйозних новин і хочеться трохи розслабитися, підписуйтеся на наш канал у Telegram. Дивогляд 5.UA – тут може бути страшно, але весело!

ПРОКОМЕНТУЙТЕ

МАТЕРІАЛИ ЗА ТЕМОЮ