Мешканка Полтави стала володаркою найдовших ніг в Україні – фото

Полтавську дієтологиню Ганну Мохонько офіційно визнали дівчиною, яка має найдовші ноги в Україні.

Про встановлення рекорду мешканка Полтави замислилася наприкінці жовтня, коли отримала статтю від мами про полтавку, яка у 2015 році потрапила до Книги рекордів України, як жінка з найдовшими ногами. Її зріст був 179 см, а довжина ніг – 113 см. Про це повідомляє "Дивогляд" із посиланням на її Facebook сторінку Мохонько.

"Аня, ти запросто зможеш побити цей рекорд!" – наполягала мама, намагаючись переконати мене подати заявку на реєстрацію, її слова звучали настільки категорично, що не припускали іншої відповіді, крім позитивної. Але я не здавалася! Оскільки не вірила в те, що зможу зареєструвати подібний рекорд і бути однією з тих, хто пережив хвилинну славу най-най… Мамин натиск, віра в мене, натхнення, відверті прохання, а, може, все разом похитнули мою тверду позицію, і того ж вечора я подала заявку"

За кілька днів дівчина дізналася, що статус її заявки змінили на "формування доказової бази". Потім їй написала керівниця національного реєстру рекордів Лана Вєтрова, щоб учасниця надала фото- та відеопідтвердження замірів довжини ніг, зросту, а також щодо короткої біографії. Ганна одразу розповіла про це мамі, яка 4 листопада важко захворіла.

"Я підготувала інформацію та кілька фотографій у повний зріст. Серед них було фото (моя гордість!), де я сиджу у шпагаті. Реакція організаторів конкурсу не змусила довго чекати. Їх зацікавили не просто мої довгі ноги, але яку довжину вони утворюють у поперечному шпагаті. А це близько 2,5 м. Виявилося, що мої досягнення перевершили рекорд Анастасії Волочкової! Загалом, поки Настя нервово курить осторонь, мене запрошують 1 грудня на реєстрацію рекорду та презентацію нової книги рекордів України до Києва. Я дуже хотіла поділитися із мамою несподіваним поворотом подій. Проте мама вже не відповідала…"

Медики встановили діагноз мамі полтавки – масштабна поразка легень через COVID-19, а вже 28 листопада жінка померла. За два дні покійну поховали на її батьківщині – у Донецькій області. Це сильно вплинуло на дівчину, яка хотіла відмовитися від конкурсу, бо після смерті мами він став для неї неважливим.

Ганна Мохонько
Ганна Мохонько
Фото: Anna Mokhonko / Facebook

"У день смерті мами я вирішила поговорити зі священиком про свої думки, почуття, про те, що сталося зі мною за останній місяць. Його відповідь здивувала і повернула мені колишню впевненість: "Виконайте її волю, присвятіть рекорд пам'яті своєї мами!"

1 грудня Мохонько вирушила у столицю України на НСК "Олімпійський" Кличко Експо, де вона зустрілася з Ланою Вєтровою і експертом реєстру Віталієм Зоріним. Щоб "розігрітися" перед шпагатом дівчина отримала окрему залу з рингом.

"Рекорд був зареєстрований у поперечному шпагаті – 244 см. Аналогічний рекорд у РФ належить Анастасії Волочковій і становить 225 см, на 19 см менше! P.S. Упевнена, що на цьому я не зупинюся. Ставлю нові цілі, і новий рекорд не забариться"

До речі, нещодавно "Дивогляд" повідомляв про те, як на Рівненщині знайшли найбільший бурштин в історії, що стало новим світовим рекордом.

Якщо ви втомилися від серйозних новин і хочеться трохи розслабитися, підписуйтеся на наш канал у Telegram. Дивогляд 5.UA – тут може бути страшно, але весело!

ПРОКОМЕНТУЙТЕ

МАТЕРІАЛИ ЗА ТЕМОЮ

Читайте більше